وبلاگ

امداد خودرو در بلوار دانش

امداد خودرو در بلوار دانش

یک شرکت بزرگ در محدوده بلوار دانش در حیطه امداد رسانی خودرو به مردم در حال فعالیت است که خدمت رسانی خود را به طور قانونی انجام می دهد. این مرکز که امداد خودرو در بلوار دانش است همواره به دنبال ارائه برترین سرویس ها به مردم است.

این مرکز دارای مجوز رسمی و پروانه کسب است و به همین دلیل است که می تواند فعالیت های خود را به خوبی به پیش برد. این فعالیت ها هم در بلوار دانش و هم در خیابان هایی مانند ولدخانی، جعفری نیا و لاله نیز انجام می شوند.

امداد خودرو بلوار دانش

امداد خودرو در بلوار دانش دارای یک سایت رسمی است که از طریق این سایت می توانید به اطلاعات زیادی در مورد این شرکت دست یابید. علاوه بر این نمایندگی های زیادی نیز در تهران تحت نظارت مرکز مورد نظر فعالیت دارند و کار خود را به درستی به پیش می برند.

امداد خودرو ایران سبز در بلوار دانش از ابتدای کار خود روند کاری شبانه روزی را در پیش گرفته است تا از این طریق بتواند به تمام افرادی که در ساعت های مختلف نیاز به کمک دارند امداد رسانی نماید. سرعت عملکرد یکی از موارد مهمی است که این شرکت به آن توجه می کند.

مکانیک بلوار دانش

مکانیک سیار می تواند یکی از بهترین خدماتی باشد که امداد خودرو در بلوار دانش برای شما در نظر گرفته است تا به این وسیله شما را در تعمیر خودرو در هر منطقه از شهر یاری رساند. شرکت مورد نظر همیشه به دنبال این که درخواست های شما را در اسرع وقت بررسی نماید.

پس از این تقاضای شما برای مکانیکی سیار توسط کارشناس ها در این مرکز بررسی می شود مکانیک حرفه ای و سیار به سوی شما روانه می گردد تا به صورت کاملاً مجرب و تخصصی به تشخیص نقص در اتومبیل اقدام نماید.

یدک کش در محل

یدک کش یک وسیله بسیار پر کاربرد است که مانند جرثقیل عمل می نماید و می تواند اتومبیل های شما را جا به جا کند. این وسیله یک نوع خودرو وانت است که به بارکشی اتومبیل ها می پردازد و ابزارهایی از قبیل اهرم و همچنین هیدرولیک نیز در این یدک کش های سیار وجود دارند.

در این صفحه باید بگوییم که امداد خودرو در بلوار دانش از یدک کش هایی که استاندارد هستند برای معرفی به شما استفاده می نماید و توجه داشته باشید که فرایند حمل و نقل خودروها با استفاده از این دستگاه به راحتی انجام می پذیرد.

باطری ساز چه کاری انجام می دهد؟

وظیفه ای که باطری ساز سیار در امداد خودرو ایران سبز بر عهده دارد این است که به عیب یابی در باطری خودرو اقدام نماید. سپس باطری را به طور صحیح و با توجه به علم بالای خود تعمیر کند و گاهی وقت ها که نیاز به تعویض باطری است از اصلی ترین و باکیفیت ترین نوع این قطعه ها در این روند استفاده کند.

امداد خودرو در بلوار دانش در طی شبانه روز باطری ساز سیار را در نقاط مختلف شهر به کار می گیرد تا رفته حال شما عزیزانی که نیاز به این نوع از سرویس های باطری سازی دارید را بتواند به خوبی فراهم نماید.

باطری به باطری بلوار دانش

امداد خودرو در بلوار دانش بر حسب این که درخواست های زیادی را از سوی مردم برای خدماتی که به آنها می دهد دریافت می نماید باطری به باطری سیار را هم به سرویس های خود اضافه نموده است. به این ترتیب به راحتی می تواند به ارائه خدمات این چنینی به مردم در طی ۲۴ ساعت اقدام کند.

امداد خودرو ایران سبز با ارائه سرویس های سیار کاری می کند که مراجعه کننده ها به این مرکز رضایت کافی از خدمات مختلف این شرکت اعم از باطری به باطری کردن خودروها و شارژ باطری ها داشته باشند.

کفی خودرو بر در بلوار دانش

همان طور که می دانید نمونه های متنوعی از خودرو برها در امداد خودرو وجود دارند که تمام آنها قابلیت های ویژه ای برای حمل اتومبیل ها دارا هستند که مفی خودرو بر سیار هم از قبیل این دستگاه های کاربردی و بی نظیر به شمار می رود.

امداد خودرو در بلوار دانش سعی بر این دارد که این دستگاه های کفی که بسیار مستحکم و نوین هستند را در اختیار مراجعان خود قرار دهد و با این عملکرد به مردم اجازه می دهد که با خیال راحت ماشین های خود را برای حمل به این دستگاه های سیار بسپارند.

پنچری 24 ساعته

زمانی که لاستیک خودرو در اثر وارد شدن ضربه های شدید سوراخ و یا پاره می شود نیاز به پنچرگیری دارد و باید به سرعت این کار انجام پذیرد. پنچری سیار در امداد خودرو در بلوار دانش در خدمت شما است تا در صورت نیاز با این مرکز برای درخواست این سرویس تماس حاصل نمایید.

امداد خودرو ایران سبز برای افرادی که توان انجام عملکردهایی از قبیل پنچر گیری را ندارند تدابیری را اندیشیده است که طی این تدابیر پنچری سیار را به این افراد ارائه می دهد تا بتوانند لاستیک خودرو خود را به موقع و به خوبی پنچرگیری نمایند.

نیسان جرثقیل سیار

برای این که بتوانید خودروهای آسیب دیده را با اطمینان و ایمنی زیاد انتقال دهید می توانید از نیسان جرثقیل سیار استفاده نمایید. امداد خودرو در بلوار دانش این نیسان ها را در خدمت شما می گذارند تا از آنها به درستی در حیطه حمل خودروهای خراب و تصادفی استفاده کنید.

این نمونه از نیسان ها می توانند با توجه به اهرمی که دارند اتومبیل ها را به مکان مورد نظر شما منتقل نمایند و در نظر داشته باشید که این اهرم بسیار مقاوم است و هرگز در هنگام انجام کار دچار نقص های و مشکلات فنی نمی گردد.

جرثقیل دکل دار چیست؟

جرثقیل ها نوع پیشرفته ای از یدک کش ها هستند که کارایی آنها هم بالاتر است و برای برداشتن و جا به جایی انواع اتومبیل های عظیم الجثه به کار می روند. دکل این نوع از دستگاه ها ارتفاع زیادی دارد.

توجه داشته باشید که دکل موجود در این نوع از جرثقیل ها در امداد خودرو در بلوار دانش به صورت هیدرولیک و با نرمی هرچه تمام تر کار خود را در روند حمل ماشین ها انجام می دهد. البته این دسته از خودرو برها بسیار مطمئن هستند و می توانند ایمنی خوبی را برای ماشین ها به وجود آورند.

بنزین سوخت رسان بلوار دانش

دستگاه هایی در امداد خودرو ایران سبز مشغول به کار هستند که دارای مخازن بزرگی برای حمل سوخت هستند تا به سرعت بنزین را به دست متقاضیان در سراسر تهران برسانند. در صورتی که در هر کدام از خیابان های تهران در اطراف بلوار دانش با کمبود بنزین مواجه می شوید می توانید با این مرکز برای درخواست بنزین تماس بگیرید.

امداد خودرو در بلوار دانش سوخت رسانی به مردم را در اولین فرصت و با توجه به میزان تقاضای مردم انجام می دهد. این شرکت از زمان شروع کار خود خدمات بی نظیری را به مردم ارائه داده است و اکنون هم سرویس های بسیار عالی از قبیل سخت رسانی را با درجه کیفی زیاد به مراجعه کنندگان خود عرضه می دارد.

جمع بندی

برای بسیاری از مردم اتفاق می افتد که در نیمه های شب که تعمیرگاه ها و مکانیکی ها بسته هستند نیاز به تعمیر ماشین خود داشته باشند. حتی برای خیلی از مردم هم اتفاق می افتد که احتیاج به حمل ماشین های خود داشته باشند.

از این رو امداد خودرو در بلوار دانش تأسیس شده است تا خدمات منحصر به فرد خود را در دسترس این اشخاص قرار دهد و برای آنها یک رفاه نسبی را در جهت جا به جایی خودرو و تعمیر و بسیاری از سرویس های دیگر مربوط به عملکرد اتومبیل های مختلف ایرانی و خارجی فراهم نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *