وبلاگ

امداد خودرو در میدان امام خمینی

امداد خودرو در خیابان شیخ بهایی

فعالیت هایی که شرکت امداد خودرو در میدان امام خمینی در تهران انجام می دهد به صورت ۲۴ ساعته هستند. این مرکز دارای نمایندگی هایی در اقصی نقاط این شهر است و فعالیت های خود را به واسطه این نمایندگی ها گسترش می دهد.

لازم به ذکر است که برخی از خیابان هایی که در اطراف این میدان شناخته شده در پایتخت کشورمان قرار گرفته اند نیز مشمول سرویس دهی شرکت بزرگ امداد خودرو ایران سبز در راستای امداد رسانی هستند که برخی از آنها عبارت از خیابان های هفده شهریور، مولوی و فرهنگ هستند.

امداد خودرو

امداد خودرو در میدان امام خمینی همیشه در تهران به صورت گسترده فعالیت می کند و ارزنده ترین نوع سرویس ها را به مراجعان خود ارائه می دهد. برخی از این خدمات اعم از یدک کشی و حمل اتومبیل، سوخت رسانی، مکانیکی سیار و غیره هستند که تمام آنها به صورت تخصص به مردم عرضه می گردند.

فعالیت های خیلی خوب و مفید این مرکز باعث می شود که شما هیچگاه در حمل و یا در تعمیر خودرو خود درمانده نشوید و در تمام ساعت های شبانه روز بتوانید از این سرویس های خوب و منحصر به فرد این شرکت به نحو احسن استفاده نمایید.

مکانیک سیار

مکانیک سیار یک موضوع مهم است که چند سالی است محبوبیت فراوانی در میان مردم به دست آورده است و به خوبی می تواند رفاه حال افرادی که اتومبیل دارند و رانندگی می کنند را فراهم نماید. کسانی که در هنگام رویارویی با سوانح و در زمان خرابی ماشین خود دچار سردرگمی می شوند با تماس با امداد خودرو ایران سبز می توانند مشکل خود را برطرف کنند.

امداد خودرو در میدان امام خمینی یک مرکز فعال و بزرگ در تهران است که مکانیک های سیار خود را به طور پراکنده در پایتخت به سوی درخواست کننده های خود روانه می نماید.

یدک کش سیار

یدک کش ها از قبیل دستگاه هایی هستند که برای حمل ماشین ها به کار می روند و زمانی که شما قصد دارید هزینه کمتری را به انجام این کار اختصاص دهید بهتر است که از یدک کش استفاده نمایید. این دستگاه می تواند با احتیاط زیاد به حمل اتومبیل ها بپردازد.

تمام افرادی که قصد حمل خودروهای خود از یک منطقه در تهران به منطقه دیگر را دارند و حتی آن دسته از اشخاصی که در صدد انتقال خودروهای تصادفی هستند می توانند از این وسیله های کاربردی و کاملاً مطمئن در امداد خودرو ایران سبز برای انتقال ماشین های خود در تهران استفاده کنند.

باطری ساز سیار

امداد خودرو ایران سبز برای این که خدمات خوبی از قبیل باطری سازی را به شما ارائه بدهد می کوشد که برای انجام این کار از افراد متخصص در این حیطه استفاده نماید. امداد خودرو در میدان امام خمینی باطری سازی سیار خود را به صورت شبانه روزی انجام می دهد.

در صورتی که در مورد باطری اتومبیل خود در حین رانندگی با مشکلات جدی مواجه می شوید می توانید با باطری سازی سیار این مرکز تماس بگیرید. این مرکز می تواند باطری اتومبیل شما را در محل تعمیر کند تا به این ترتیب بتوانید به رانندگی خود ادامه دهید.

باطری به باطری سیار

هر زمان که با خالی شدن شارژ باطری خودرو رو به رو می شوید و نمی توانید ماشین را استارت بزنید باید اقدام به تعمیر آن نمایید. این کار را می توانید با باطری به باطری کردن آن انجام دهید و عمر باطری ماشین خود را به طور مطلوبی بالا برید.

این کار توسط امداد خودرو در میدان امام خمینی می تواند به خوبی و با تخصص فراوان انجام شود. به طور کلی امداد خودرو ایران سبز همیشه خدمات مرغوبی را به شما ارائه می دهید تا به این صورت بتوانید از این سرویس ها استفاده بهینه ای داشته باشید.

کفی خودرو بر سیار

اگر قصد جا به جایی خودرو خود به مسافت طولانی در شهر تهران را دارید بهتر است که از کفی ها برای این کار استفاده نمایید. زیرا کفی هایی که برای انتقال خودروها طی مسافت های طولانی به کار می روند ایمنی بیشتری دارا هستند.

امداد خودرو در میدان امام خمینی یکی از مراکز شناخته شده برای حمل خودروها در پایتخت به شمار می رود که بادوام ترین و ایمن ترین کفی های خود را در اختیار شما می گذارد تا بتوانید ماشین های ایرانی و یا وارداتی خود را با احتیاط هر چه بیشتر جا به جا کنید.

پنچری سیار

گاهی اوقات اتفاقاتی رخ می دهد و ضربه هایی به چرخ های ماشین برخورد می کنند که باعث پنچر شدن لاستیک می گردند. در این هنگام است که باید یک فکر اساسی برای این کار کنید و می توانید با امداد خودرو ایران سبز ارتباط داشته باشید.

امداد خودرو در میدان امام خمینی مرکزی است که افرادی را برای انجام عملکرد پنچرگیری به شما معرفی می نماید تا این اشخاص به تعمیر لاستیک خودرو شما و تعویض چرخ ها اقدام کنند. به همین روی در تمام ساعت ها در شبانه روز می توانید برای پنچرگیری با این شرکت شناخته شده تماس بگیرید.

نیسان جرثقیل سیار

نیسان هایی که جرثقیل دارند از قبیل دستگاه های بسیار کاربردی در امداد خودرو ایران سبز به شمار می روند و با کارایی ویژه خود است که می توانند خودروها را جا به جا نمایند. نیسان جرثقیل دار دارای طناب بسیار محکم و کلفت است که ضخامت این طناب امنیت زیادی را برای ماشین ها فراهم می کند.

امداد خودرو در میدان امام خمینی همیشه بهترین نمونه از این دستگاه ها که دارای جرثقیل هستند و می توانند خودروهای سنگین را نیز بلند کنند را به شما ارائه می دهد. به این صورت با اطمینان به دکل این نیسان ها و سیستم هیدرولیک در آنها می توانید استفاده خوبی از این جرثقیل ها داشته باشید.

جرثقیل دکل دار سیار

به طور کلی جرثقیل ها به گونه ای طراحی می شوند که در آنها تنوع زیادی به چشم می خورد و برخی از آنها دارای دکل هستند. البته اندازه این دکل ها می تواند متفاوت باشد و برخی از آنها کوتاه و بعضی هم بلند هستند و کارکردهای فوق العاده ای دارند.

امداد خودرو ایران سبز همیشه جرثقیل دکل دار سیار را به شما عرضه می دارد تا بتوانید ماشین های خود را به مقصد برسانید و البته می توانید این عملکرد را به طور صحیح و با صحت کامل به واسطه راننده های این جرثقیل ها انجام دهید.

بنزین سوخت رسان سیار

امداد خودرو در میدان امام خمینی یکی از سرویس های بی نظیر خود را با دقت فراوان به مردم ارائه می دهد که همان سوخت رسانی به متقاضیان عزیز در نقاط گوناگون تهران است. بنزین سوخت رسان سیار به درخواست های افرادی که خواهان بنزین هستند و نمی توانند خود را به پمپ بنزین برسانند اهمیت می دهد.

امداد خودرو در میدان امام خمینی به عنوان یک مرکز معروف در تهران فعالیت دارد و در عرصه سوخت رسانی نیز ید طولایی دارد و این مرکز همیشه میزان سوخت مورد نیاز مراجعه کننده های خود را به راحتی تأمین می نماید.

جمع بندی

با توجه به این که امداد خودرو در میدان امام خمینی درخواست های بسیار زیادی برای خدمات مختلف در رابطه با تعمیرات اتومبیل ها و سوخت رسانی و حمل و نقل آنها دریافت می نماید همیشه می کوشد که بهترین سرویس دهی را داشته باشد تا در رأس امور در پایتخت قرار گیرد.

به این نکته با اهمیت توجه داشته باشید که امداد خودرو ایران سبز فعالیت های شبانه روزی خود را هیچگاه از شما دریغ نمی نماید و به آسانی می توانید با این مرکز برای دریافت سرویس های مورد احتیاج خود از طریق تماس تلفنی ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *