وبلاگ

امداد خودرو در قیطریه

مقدمه

امداد خودرو ایران سبز در بخش های مختلفی از شهر تهران نمایندگی های رسمی دارد و خدمات خود را به صورت حرفه ای به مشتریان ارائه می دهد. کمک گرفتن از خدمات این مرکز مزایای بی شماری به همراه می آورد. امداد خودرو در قیطریه در طول شبانه روز به صورت حرفه ای مشکلات مختلف سیستم فنی و فیزیکی وسایل نقلیه را برطرف می کند. شما می توانید برای انواع وسایل نقلیه ایرانی و خارجی از این مجموعه خدمات استفاده کنید.

پنچری سیار

امداد خودرو در قیطریه یک مرکز معتبر برای ارائه خدمات پنچر گیری است. در صورتی که لاستیک وسیله نقلیه شما به گونه ای آسیب دیده باشد که نیاز به تعویض داشته باشد، این مرکز قطعات لاستیک های متناسب با اتومبیل شما را فراهم کرده و مورد استفاده قرار می گیرد.

امداد خودرو در قیطریه در زمینه پنچرگیری به صورت تخصصی در محل بروز حوادث رانندگی خدمات رسانی می کند. به این ترتیب دیگر نیازی به طی مسافت های طولانی و مراجعه حضوری به تعمیرگاه برای یک پنچرگیری ساده نخواهید داشت.

باطری به باطری

امداد خودرو در قیطریه خدمات باطری به باطری را نیز با کیفیت قابل توجهی ارائه می دهد. باطری اتومبیل ها در هر شرایطی عملکرد به خصوصی دارد. در صورتی که باطری خودرو به اتمام برسد، باید از فرایند باطری به باطری برای رفع مشکلات موجود استفاده کنید.

امداد خودرو ایران سبز این مجموعه خدمات را در سر تا سر کشور به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. در صورتی که باطری یک وسیله نقلیه به اتمام برسد دیگر قادر به حرکت نخواهد بود و در هر کجای شهر که باشید، متوقف خواهد شد. پس باید حتماً از خدمات باطری به باطری یک مرکز معتبر استفاده کنید.

امداد خودرو

امداد خودرو در قیطریه خدمات خود را به صورت سیار در اختیار مشتریان قرار می دهد. در این مرکز در ابتدا مشکلات موجود در سیستم وسیله نقلیه مورد نظر بررسی می شود و سپس برای حل مشکلات راهکارهایی پیشنهاد خواهد شد. در مرکز امداد خودرو ایران سبز این خدمات زیر نظر متخصصین این عرصه اجرا خواهد شد. به این ترتیب پس از تعمیر وسیله نقلیه رانندگان دیگر با مشکلی در طول مسیر روبه رو نمی شوند. در صورتی که مشکلات به وجود آمده در محل قابل حل نباشند، مرکز امداد خودرو اتومبیل شما را با خودروهای یدک کش به تعمیرگاه های مرتبط انتقال می دهد.

یدک کش سیار

امداد خودرو در قیطریه وسایل نقلیه را در خیابان ها و محل های مورد نظر مشتریان تعمیر می کند. در این مرکز خدمات سیار با استفاده از وسایل نقلیه حرفه ای یدک کش نیز اجرا می شوند. در هر یک از خیابان ها، میادین، بزرگراه ها و… در شهر تهران این مجموعه خدمات در محل مورد نظر ارائه شده و مشکلات مشتریان را برطرف می کند. مرکز امداد خودرو ایران سبز از جدیدترین تجهیزات برای ارائه خدمات به روز و مدرن خود استفاده می کند. به این ترتیب رضایت مشتریان در بالاترین سطح آن جلب خواهد شد. یدک کش های سیار این مجموعه بر مبنای نوع و مدل اتومبیل های مختلف مشتریان انتخاب می شوند و طرز استفاده از هر یک از آن ها متفاوت است. برخی از آن ها به صورت چرخ گیر و برخی به صورت کفی فرایند یدک کشی را اجرا می کنند.

جرثقیل دکل دار

امداد خودرو در قیطریه از جرثقیل های دکل دار نیز برای ارائه بهتر و بیشتر خدمات خود استفاده می کند. این جرثقیل ها از جمله تجهیزات پیشرفته این مرکز به شمار می رود که با کیفیت قابل توجهی مورد استفاده قرار می گیرد. هر یک از رانندگان در مرکز امداد خودرو ایران سبز با مهارت و تبحر قابل توجهی از این سیستم ها استفاده کرده و خدمات مورد نیاز مشتریان را ارائه می دهد. این رانندگان مدارک رسمی و شرایط سنی و فیزیکی مورد نظر را دارند و کیفیت اجرای خدمات را افزایش می دهند.

کفی خودرو بر

امداد خودرو در قیطریه از بهترین کفی برها برای یدک کشی وسایل نقلیه استفاده می کند. این تجهیزات هر یک بر مبنای نیازهای مشتریان انتخاب خواهند شد. کفی برها تجهیزات یدک کشی حرفه ای هستند که ابعاد بزرگ تری دارند و فرایند یدک کشی را با ایمنی بیشتری اجرا می کنند. استفاده از آن ها با استفاده از برخی تجهیزات جانبی انجام می گیرد. در صورتی که وسایل نقلیه شما وزن بالایی داشته باشند یا آسیب های جدی به ساختار آن ها وارد شده باشد، باید از اتومبیل های کفی بر برای حمل وسایل نقلیه مورد نظر استفاده شود.

 مکانیک سیار خودرو

امداد خودرو در قیطریه اتومبیل های خود را برای ارائه خدمات مکانیکی به محل مورد نظر مشتریان اعزام می کند. این مکانیک های حرفه ای هر یک در بخش های مختلفی از شهر تهران مشغول به خدمات رسانی هستند و محله های مختلفی از پایتخت را پوشش می دهند. به این ترتیب خدمات گسترده شبانه روزی مرکز ایران سبز در اختیار بسیاری از مشتریان قرار می گیرد. این مکانیک ها تعمیرات مختلفی را در محل وقوع حادثه انجام می دهند. به این ترتیب نگرانی های مشتریان در حین مواجهه با آسیب های جدی در وسیله نقلیه شان کاهش می یابد.

بنزین سوخت رسانی

امداد خودرو در قیطریه خدمات سوخت رسانی به وسایل نقلیه را نیز با کیفیت بسیار بالایی ارائه می دهد. خدمات سوخت رسانی در خیابان های شلوغ بسیاری از دغدغه های رانندگان را از بین می برد و از توقف وسایل نقلیه در حاشیه خیابان ها پیشگیری می کند.

جمع بندی

در این مطلب در رابطه با انواع خدمات مرکز امداد خودرو ایران سبز اطلاعاتی را بررسی کردیم. این خدمات در اقصا نقاط شهر تهران ارائه می شوند و مشتریان در هر ساعت از شبانه روز قادر به ثبت درخواست های خود از این مجموعه خواهند بود.

استفاده از این مجموعه خدمات در شرایط حساس از بروز بسیاری از مشکلات برای رانندگان پیشگیری می کند. شما می توانید خدمات سوخت رسانی، تعمیراتی، یدک کشی و… را در این مرکز با سرعت عمل قابل توجهی دریافت کنید. هزینه اجرای این مجموعه خدمات نیز بسیار به صرفه است و این مسئله مزایای بی شماری برای مشتریان خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *