وبلاگ

امداد خودرو پردیس

امداد خودرو پردیس با استفاده از قطعات یدکی اصل و یا شرکتی خودرو ها و خدمات پس از فروش، عدم دریافت هزینه های خارج از عرف، تعمیر نواقص فنی خودرو با رعایت استاندارد های اصولی به شما این اطمینان را می دهد که با انتخاب خدمات ما به آسانی مشکلات خودروی خود را برطرف کنید.

امداد خودرو پردیس چه خدماتی را ارائه می دهد؟

امروزه افراد زیادی از خودرو های شخصی خود برای رفت و آمد های خود استفاده می کنند، اما ممکن است برای همه افراد پیش آمده باشد که اتومبیلشان در مسیر دچار نقص فنی شده باشد و آن ها را در مسیر معطل کند، اگر در محدوده شرق تهران و پردیس هستید و به سریع ترین امداد رسانی نیاز دارید، در این مواقع بهترین گزینه برای حل مشکل امداد خودر پردیس می باشد.

تمامی شرکت های امداد خودرویی و همچنین امداد خودرو پردیس خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می دهند. تعویض باتری، حمل خودرو های آسیب دیده به تعمیرگاه، پنچرگیری و … برخی از خدماتی است که شرکت های امداد خودرو ارائه می دهند.

عمده ترین خدمات به شرح زیر می باشد :

  • پنچرگیری
  • مکانیکی
  • تعمیر در محل
  • اعزام یدک کش به محل
  • انتقال خودرو به تعمیرگاه
  • سوخت رسانی به اتوموبیل ها در جاده ها
  • امداد باطری
  • انتقال اتوموبیل به نمایندگی
  • تعمیرات برق خودرو
  • انتقال خودرو به مراکز تعویض پلاک

تعویض روغن خودرو در محل یکی از خدماتی است که توسط تیم امداد خودرو پردیس انجام می شود، همانگونه که آب مایع حیاتی بدن انسان ها است و بدن انسان به کم آبی بسیار حساس است و واکنش نشان می دهد، روغن برای اتومبیل همانند آب برای انسان است و تمام اتوموبیل ها برای حرکت و کار کردن به روغن نیاز دارند، این روغن ها انواع مختلفی دارند و در بخش های مختلف خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرند.

مقاله مرتبط : امداد خودرو ایران

شماره امداد خودرو پردیس

مناطق و محلات تحت پوشش شرکت امداد ایران سبز

خدمات امداد خودرو می تواند برای هر راننده خودرو مناسب باشد و امروزه استفاده از این خدمات بر کسی پوشیده نیست. اما آن چیزی که خدمات امداد خودرو تهران را متمایز می کند استفاده از کارشناسان متخصص در زمینه تعمیر قسمت برق خودرو و همچنین پنچرگیری سیار می باشد. در واقع شما می توانید از این خدمات با بهترین کیفیت و امکانات استفاده کنید و خیالتان بابت هر چیزی راحت باشد. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید می توانید با کارشناسان امداد خودرو پردیس ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را در این زمینه بپرسید.

شرکت امداد خودرو ایران سبز با بیشترین تعداد کارشناس، مکانیک و متخصصان خبره آماده خدمت رسانی در تمام مناطق تهران به خصوص مناطق غرب تهران می باشد. مناطق تحت پوشش این مجموعه شامل آریاشهر ، صادقیه، جنت آباد ، شهرک غرب، پونک، سعادت آباد، فرحزاد، گیشا، مرزداران، ستاری، آزادی، آزادگان ، چیتگر ،ستارخان ، شهرک اکباتان، شهران، المپیک، یافت آباد و … می باشد.

همچنین این مجموعه مناطق اطراف تهران مانند کرج ، اسلامشهر، شهریار، امداد خودرو جاده ساوه ، رباط کریم، پرند، پاکدشت، امداد خودرو پردیس، بومهن و … را نیز تحت پوشش خود دارد.

در حال حاضر امداد خودرو پردیس زیر نظر شرکت امداد خودرو ایران سبز با بهره مندی از سامانه هوشمند و شبکه گسترده امداد رسانی بالینی و حمل در سراسر کشور، برخورداری از بزرگ ترین و مجهز ترین مرکز تماس کشور به شماره ی سراسری، بهره مندی از امداد گران و کارشناسان خبره به صورت شبانه روزی و بدون محدودیت فارغ از نوع خودرو در سراسر کشور مدیریت امور عملیات امداد رسانی را با هدف ارتقا رضایت مشتریان بر عهده دارد.

تماس با امداد خودرو پردیس

تصور کنید که در حال رانندگی در شهر هستید و خودروی شما دچار عیب می شود. فارغ از آن که خودروی شما هنوز روشن است یا خاموش شده است، بهتر است خودروی خود را در نزدیک ترین محل ایمن متوقف کرده، سپس به بررسی عیب های کلی خودرو بپردازید. بهتر است که خودتان نسبت به رفع عیب در صورتی که این خرابی حاد است و یا نمی دانید که دقیقا کدام قسمت دچار خرابی شده است نپردازید و با کارشناسان امداد خودرو ایران تماس بگیرید. در این زمان کارشناسان به شما راهنمایی های لازم در مورد عیب یابی های اولیه را ارائه می دهند و در صورتی که مشکل حل نشد، امداد یک کارشناس با خودروی مخصوص اعزام می کند تا در محل عیب یابی و تعمیر انجام شود و در صورت لزوم به تعمیر خودرو در تعمیرگاه، خودرو به تعمیرگاه منتقل شود. به طور کلی می توان گفت که استفاده از خودروی دچار نقص فنی می تواند خطر آفرین باشد. بهتر است سریعتر اگر در محدوده غرب تهران هستید، با امداد خودرو پردیس تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *