وبلاگ

یدک کش در فرحزاد

حمل خودرو تهران

مقدمه

یکی از ملزومات امداد خودروها امروزه وجود خودروهای یدک کش است. این خودروها باید به صورت دائمی در سرتاسر شهر فعالیت داشته باشند و بتوانند به صورت گسترده خدمت رسانی کنند. تهران به دلیل گستردگی، هر منطقه دارای نیروهای امدادی مخصوصی است. یدک کش در فرحزاد و خیابان های سعادت آباد و شهرک غرب می تواند خدمت رسانی کند.

در صورتی که در حومه فرحزاد خودرو شما دچار آسیب شود می توانید از خدمات آنها استفاده کنید. این یدک کش به دلیل داشتن نیروهای گسترده و مستقر در محل به سرعت خدمت رسانی کرده و در کمترین زمان شما به تعمیرگاه می رسید.

انواع یدک کش

یدک کش ها انواع مختلفی دارند و ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در فرحزاد با توجه به نیاز مشتری از آنها استفاده می کنیم.

  • بهترین و متداول ترین نوع یدک کش یدک کش نیسان است. یدک کش نیسان از متداول ترین نوع یدک کش است که کاربردهای فراوانی دارد. خودروهایی که دارای نقص فنی هستند و در کنار اتوبان مانده اند یا خودروهای تصادفی می توانند از یدک کش در فرحزاد استفاده کنند. دیگر نگران ماندن در خیابان ها در شب را نداشته باشید، این مجموعه به صورت شبانه روزی در محل مستقر بوده و به سرعت خدمت رسانی انجام می شود.
  • نیسان های چرخ گیر از دیگر خودروهای حمل هستند که بدون آسیب به سپر و جلوبندی می توانند خودروها را به مکان های مختلفی جا به جا کنند. این خودروها جز کم آسیب ترین یدک کش ها هستند. این یدک کش ها بخش عقبی خودرو را هم کنترل می کنند.
  • کفی خودرو بر از دیگر انواع یدک کش در فرحزاد هستند که برای حمل خودروهای لوکس و گران قیمت از آنها استفاده می شوند.

مزایای استفاده از یدک کش

بسیاری از افراد هستند زمانی که در راه می مانند از خودروهای عبوری کمک می گیرند. خودروهای عبوری علاوه بر اینکه ممکن است در زمان حمل به خود آسیب بزنند، به خودرو آسیب دیده نیز خسارت وارد می کنند. ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در فرحزاد از یدک کش هایی به کارگیری می کنیم که از استانداردهای کافی برای حمل خودرو برخوردار هستند. مزایای استفاده از یدک کش در فرحزاد که زیر مجموعه یک مکان معتبر است به شرح زیر است:

  • اولین مزایای یدک کش این است که متناسب با خودرو شماست.
  • از کابل و تجهیزات پیشرفته ای در خودروهای یدک کش استفاده می شود و این تجهیزات استاندارد به حمل درست و اصولی خودروها کمک می کند
  • استحکامی که در بدنه و شاسی این خودروها وجود دارد، در دیگر خودروهای عبوری وجود ندارد

کاربرد یدک کش

یدک کش در فرحزاد علاوه بر اینکه انواع مختلفی دارند، دارای کاربردهای متعددی نیز هستند. از جمله کاربرد اساسی و عمومی یدک کش ها، حمل خودروهای تصادفی است. البته در حمل این نوع خودروها قوانینی وجود دارد که باید رعایت شود. در وهله اول خودرو باید به حدی آسیب دیده باشد که بتواند چرخ های خود را به حرکت درآورد. در غیر این صورت خودروهای دیگری برای حمل و جا به جایی آنها باید اعزام شوند. دومین کاربرد یدک کش در فرحزاد کمک رسانی به خودروهایی است که دارای نقص فنی شده اند و در راه مانده اند.

در این مواقع شما با تماس گرفتن با مجموعه امداد خودرو ایران سبز در فرحزاد در کمتر از ۲۰ دقیقه خودروهای یدک کش به سمتتان اعزام می شوند. اعزام ۲۴ ساعته از جمله ویژگی هایی است که در این مجموعه وجود دارد. در هر ساعت از شبانه روز در صورتی که نیاز به امدادرسانی داشتید می توانید از مجموعه ما کمک بخواهید. از دیگر کاربرد این خودروها حمل خودرو تا بیمه یا تعویض پلاک است.

تجهیزات یدک کش

همان طور که گفتیم یدک کش در فرحزاد دارای تجهیزات کاملی است تا بتواند به طرز درستی خودروها را به نزدیک ترین تعمیرگاه حمل کند. کابل دستگاه یدک کش از جمله قطعاتی هستند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. استاندارد این قطعه باید به گونه ای باشد که بتواند خودروهای هم وزن خود را با دقت و ایمنی زیادی حمل کنند.

خودروهای یدک کش در فصول سرد سال که خودروهای بیشتری در راه می مانند کاربرد زیادی دارند. به همین دلیل باید کابل و تجهیزاتشان به گونه ای باشند که در برابر ساییدگی و تغییرات آب و هوایی مقاوم باشند. شاسی و بدنه خودرو یدک کش در فرحزاد از جمله قطعاتی هستند که ملاک دیگری برای استاندارد این خودرو است.

در ایران معمولاً از خودروهایی مانند وانت یا نیسان که از استحکام شاسی و بدنه زیادی برخوردار هستند به کار گرفته می شود. از دیگر تجهیزاتی که در انواع یدک کش باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند، موتورهای پرقدرت آنها هستند. راننده یدک کش باید به صورت دوره ای سرویس های مربوط به تعمیرات موتوری را به موقع انجام دهد.

نقش تکنسین در یدک کشی

علاوه بر خودرو یدک کش، تکنسین های این خودروهای حمل نیز از نقش بسیار زیادی برخوردار هستند. اولین مورد دقت و مهارت بالای راننده در نصب و اتصال خودرو آسیب دیده است. هرگونه اهمال کاری در اتصال باعث می شود که علاوه بر اینکه خودرو آسیب دیده ممکن است دچار حوادث دیگری شود، خودروهای دیگری هم که در خیابان هستند در معرض آسیب دیدگی هستند. مهارت رانندگی تکنسین نیز از جمله مواردی است که بسیار اهمیت دارد.

همان طور که می دانید ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در فرحزاد در طول شبانه روز امدادرسانی می کنیم، راننده ها باید بتوانند در شب نیز خودروها را با کمترین آسیب به مقصد برسانند. علاوه بر این باید راننده خودرو یدک کش در فرحزاد باید با سرعت مطمئنه رانندگی کند. سرعت زیاد یا کم می تواند حادثه ساز باشد. همچنین باید خودرو آسیب دیده را طوری متصل کند که قدرت دید خود را در هنگام رانندگی از دست ندهد.

جمع بندی

درنهایت با توجه به همه مواردی که در رابطه با یدک کش در فرحزاد گفتیم، شما می توانید در این مناطق از امکانات مجموعه ما استفاده کنید. مجموعه امداد خودرو ایران سبز در فرحزاد در کمترین زمان با بالاترین سرعت یدک کش های مستقر در منطقه را برای امدادرسانی مطلع می کنند.

مهم ترین اولویت ما در این مجموعه این است که خدمات باکیفیتی به هموطنان عزیز ارائه شود. خودروهای آسیب دیده در خیابان های تهران ممکن است سد معبر کنند و امدادرسانی به موقع باعث برطرف شدن این موضوع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *