دسته‌بندی نشده

یدک کش در بزرگراه باکری

یدک کش در بزرگراه باکری

مقدمه

امروزه یکی از امن ترین و مورد اعتمادترین خودروها برای جابجایی، یدک کش ها هستند. این خودرو می تواند در کمترین زمان ماشین آسیب دیده شما را تا نزدیک ترین تعمیرگاه حمل کند. در تهران به دلیل وسعت شهر وجود یدک کش در قسمت های مختلف آن لازم و ضروری است. یدک کش در بزرگراه باکری و محله های جنت آباد، حصارک، آرم و شهران می تواند خدمات امدادرسانی و حمل خودرو را انجام دهد. تصادف و آسیب دیدگی خبر نمی کند در صورتی که خودرو شما در یکی از این محله ها دچار آسیب شد و دیگر نتوانستید از آن استفاده کنید بهتر است از ما کمک بگیرید.

یدک کش چیست؟

یدک کش ها خودروهای مقاوم و مستحکم هستند که دارای قدرت زیادی بوده و می توانند حتی خودروهای سنگین تر از خود را نیز به راحتی حمل کنند. ما در امداد خودرو ایران سبز در بزرگراه باکری علاوه بر امدادرسانی به هموطنان عزیز، دارای یدک کش در بزرگراه باکری و دیگر بزرگراه های بزرگ شهر تهران هستیم. یدک کش ها بر اساس نوعی که دارند می توانند خودروهای مختلفی را حمل کنند و این کار را به نحو احسنت انجام خواهند داد.

البته لازم به ذکر است که یدک کش در بزرگراه باکری یا بزرگراه های دیگر تنها می توانند خودروهایی که آسیب زیادی ندیده اند را حمل کنند. خودروهایی که آسیب شدید دیده اند باید توسط تجهیزات دیگری حمل شود. بهتر است بعد از بروز حادثه با. شماره مجموعه ما تماس بگیرید و کارشناسان ما را از وضعیت خودرو خود مطلع سازید، آن ها به شما کمک خواهند کرد.

انواع خودرو یدک کش

ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در بزرگراه باکری از انواع خودرو یدک کش در بزرگراه باکری استفاده کرده تا بتوانیم خدمت رسانی جامعی داشته باشیم. خودرو یدک کش کفی بر یکی از خودروهایی است که اگر حساسیت زیادی روی آسیب به خودرو خود هستید از آن استفاده کنید. در این یدک کش خودرو شما روی سطح آن سوار شده و با کمترین آسیب به نزدیک ترین تعمیرگاه می رسد.

یکی از قدیمی ترین و رایج ترین یدک کش، نوع چرخگیر آن است. در این نوع یدک کش خودرو شما از قیمت جلو بلند می شود و جا به جایی آن صورت می گیرد، با اینکه در این روش امکان آسیب وجود دارد اما مجموعه ما با ارسال یدک کش در بزرگراه باکری به شما این ضمانت را می دهد که خودرو شما از اسیب مصون باشد. یدک کش زنجیری نیز سال هاست که دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد زیرا ممکن است به سپر و رنگ آن آسیب وارد شود، خودرو آسیب دیده توسط یک زنجیر بلند به یدک کش متصل می شود و جا به جایی صورت می گیرد.

خدمات خودرو یدک کش

از جمله خدمات یدک کش در بزرگراه باکری امداد رسانی و حمل خودروهایی است که در کنار اتوبان مانده اند. این خودروها ممکن است به دلیل تصادف، تمام شدن بنزین و خرابی خودرو نیازمند به امدادرسانی باشند. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در امداد خودرو ایران سبز در بزرگراه باکری می توانند در کمترین زمان امدادرسانی را انجام دهند. بعد از تماس یکی یدک کش در بزرگراه باکری برای شما انتخاب می شود و در اسرع وقت در محل حاضر می شود.

افراد متخصص در محل می توانند عیب خودرو را شناسایی کرده و نسبت به حمل ایمن آن اقدام نمایند. هم در بستن خودرو و هم در رانندگی، راننده خودرو یدک کش از مهارت بسیار زیادی برخوردار است. نحوه رانندگی بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر هر گونه بی دقتی در این کار صورت گیرد ممکن است هم به دیگران و هم به خودرو حمل شونده آسیب زیادی وارد شود.

مزایای استفاده از یدک کش

بعضی از افراد در صورتی که در اتوبان بمانند و نتوانند خودرو خود را تکان دهند، از خودروهای عبوری کمک می خواهند. اما این مورد می تواند آسیب زیادی به خودرو شما وارد سازد. افراد عبوری از مهارت زیادی برخوردار نیستند و ممکن است در اتصال خودرو نتوانند درست عمل کنند. اتصال نادرست خودروها با یکدیگر باعث بروز حوادث دیگری می شود. علاوه بر آن ممکن است در نحوه بست خودرو ایراداتی وجود داشته باشد که باعث شود خودرو از نظر موتوری یا شاسی دچار آسیب شود.

خودرو یدک کش در بزرگراه باکری توانایی حمل و جا به جایی خودروهای دیگر را داشته و این کار را به راحتی انجام می دهد. همچنین استحکام بدنه و نیروی کششی فوق العاده آن باعث شده است که بتواند خودروهای دیگر را با کمترین آسیب جا به جا کنند. ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در بزرگراه باکری در تلاش هستیم که در کمترین زمان بیشترین خدمات را به هموطنانمان ارائه دهیم.

قیمت و نکات استفاده از یدک کش

همه افرادی که در جاده می مانند گمان می کنند که اطلاع رسانی به خودروهای یدک کش برای حمل خودرو از هزینه های زیادی برخوردار است. اما باید بدانید یدک کش در بزرگراه باکری و دیگر بزرگراه های تهران که زیر نظر مجموعه امداد خودرو ایران سبز در بزرگراه باکری فعالیت می کنند همگی نرخ های مصوبی دارد. در استفاده از خودروهای یدک کش نکاتی وجود دارد که باید توسط راننده آن رعایت شود.

  • این خودرو نمی تواند بیشتر از یک ماشین را حمل کند.
  • همچنین وسیله ای که حمل می شود باید توسط راننده ای و مستقل اداره شود که دارای گواهینامه باشد.
  • خودرو های یدک کش این مجموعه همگی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و به صورت دوره ای تعمیر می شوند تا آسیب دیده نباشند.
  • یدک کش در اتوبان باکری و دیگر اتوبان ها حومه شهر مستقر بوده تا در صورت تماس با مجموعه ما به سرعت به امدادرسانی آیند.
جمع بندی

در نهایت با توجه به همه مواردی که در رابطه با یدک کش در بزرگراه باکری گفتیم، شما متوجه ضرورت این خودروها در امدادرسانی شده اید. علاوه بر اهمیتی که این خودروها دارند، راننده آن ها نیز بسیار ماهر بوده و از تخصص زیادی در این زمینه برخوردار است. سالم بودن بدنه یدک کش، سلامتی آن از جهت فنی و موتوری، راننده قابل اعتماد، تجهیزات به روز و اطلاعات درست در این رابطه از جمله مزایای استفاده از یدک کش معتبر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *