وبلاگ

یدک کش در بزرگراه ورامین

یدک کش در بزرگراه ورامین

مقدمه

یدک کش ها وسیله های نقلیه ای هستند که توانایی حمل و نقل خودروهایی که در راه مانده اند را دارند. همچنین خودروهای تصادفی یا آنهایی که قوانین و مقررات را رعایت نکردند توسط خودروهای حمل جا به جا می شوند. یدک کش ها می توانند با خودروبرها متفاوت باشند و هر کدام نیز دارای کاربردهای منحصر به فردی هستند. یدک کش دارای اجزائی مانند زنجیر یا سیم بکسل، چرخ گیر و قلاب است. شهر تهران وسعت بسیار زیادی دارد و امروزه به دلیل این گسترش شهرهایی مانند ورامین نیز دیگر به تهران چسبیده اند. یدک کش در بزرگراه ورامین، شهرری و قلعه نو خدمات گسترده ای ارائه می دهد.

یدک کش چیست و چه کاربردی دارد؟

یدک کش ها در ایران در دو نمونه وانت و نیسان خلاصه می شود. این دو نوع یدک کش در بزرگراه ورامین بیشتر به چشم می خورد. یدک کش ها توانایی حمل خودروهای سبک و سنگین را دارند البته با توجه به نوعی که دارند، دارای کاربردهای مخصوصی هستند. اولین و مهم ترین کاربرد یدک کش در مجموعه امداد خودرو ایران سبز انتقال خودروهای تصادفی است. خودروهایی که به شدت آسیب ندیده اند توسط یدک کش ها قابل جا به جایی هستند.

البته در کل باید به این نکته توجه داشته باشید که تنها خودروهایی قابل جا به جایی هستند که آسیب شدیدی ندیده باشند. توانایی در آنها باید به صورتی باشد که هم دارای ترمزهای درستی باشند و هم اینکه بتوانند چرخ های خود را تکان دهند. از دیگر کاربردهای یدک کش در بزرگراه ورامین امدادرسانی به خودروهای تعمیراتی است. آنها برای کمک به خودروهای آسیب دیده اعزام می شوند تا بتوانند آنها را تا نزدیک ترین تعمیرگاه انتقال دهد.

تجهیزات یدک کش

یدک کش هایی که در مجموعه ما امداد خودرو ایران سبز به صورت شبانه روزی در حال فعالیت بوده و دارای تجهیزات پیشرفته ای هستند. شاید گمان کنید این خودروها عملکرد ساده ای دارند اما این طرز فکر اشتباه است. سیم بکسل یا کابل یدک کش از جمله قطعاتی است که سلامتش بسیار مهم است. زیرا تنها این قطعه است که نقش مستقیمی در اتصال درست دو خودرو به یکدیگر دارد.

یک کابل مرغوب باید از استحکام و مقاومت زیادی برخوردار باشد، توانایی کشیدن و تحمل وزن فوق العاده از جمله مواردی است که در این قطعه باید وجود داشته باشد. انعطاف پذیری درست سیم بکسل، به گونه ای که به بتواند ضربات جاده ای را تا حد زیادی کنترل کند. موتور یدک کش در بزرگراه ورامین باید از قدرت زیادی برخوردار بوده تا توانایی کشیدن خودروهای دیگر را به درستی اجرا نمایند. میزان سلامت و ایمنی بدنه نیز بسیار مهم است تا بتواند عملکرد مناسبی را در حمل و نقل ارائه دهد.

مزایای استفاده از یدک کش

یکی از خدمات اصلی امداد خودرو ایران سبز، ارسال یدک کش های استاندارد و ایمن است. ما در این مجموعه به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستیم تا بتوانیم در هر ساعت هر روز و شب نیاز شما را برطرف سازیم. روزانه شکایات زیادی مبنی بر اعتماد بی جا به رانندگان عبوری برای یدک کشی وجود دارد. شاید این کار در ظاهر آسان باشد اما کاری است مهارت زیادی می طلبد. تشخیص امدادگر درست و رسمی از امداد گری که قصد سودجویی دارد بسیار مشکل است.

شما باید بدانید یدک کش در بزرگراه ورامین که از سمت شرکت برای شما ارسال می شود هم دارای کارت شناسایی معتبر است و هم تمامی کارهایی را که انجام می دهد برای شما به درستی توضیح می دهد. سودجویان تنها به دنبال گرفتن هزینه بالاتر و خالی کردن جیب شما هستند. اگر شما از امدادگری که برایتان ارسال شد ناراضی بودید می توانید با مجموعه تماس بگیرید و انتقادات و پیشنهادات خود را عنوان کنید

قوانین یدک کشی

یدک کشی کار به ظاهر ساده ای است اما قوانین و مقرراتی دارد که اگر رعایت نشود ممکن است حوادث جبران ناپذیری حاصل گردد. مجموعه ما امداد خودرو ایران سبز به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است تا بتواند به شما در هر لحظه امدادرسانی کند. از جمله قوانینی که توسط راننده یدک کش در بزرگراه ورامین به خوبی رعایت می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امدادگری که اعزام می شود دارای مجوز رسمی از اتحادیه است، همچنین شما باید کارت شناسایی آنها را حتماً مشاهده نمایید.
  • بعضی از نقص ها یا ایراداتی در خودرو آسیب دیده وجود دارد که قادر نیست به واسطه یدک کش در بزرگراه ورامین جا به جا شود. نقص در سیستم انتقال یا تعلیق خودرو یکی از همین مشکلات است.
  • خودرو آسیب دیده باید ترمز و فرمان پذیری مناسبی داشته باشد.
  • خودرو یدک کش باید دارای یک لاستیک زاپاس و تجهیزات دیگر ایمنی باشد.
تعرفه یدک کش

خرابی اتومبیل و ماندن در بین جاده از جمله مواردی است که باعث بند آمدن راه و سد معبر می شود. وجود یدک کش در بزرگراه ورامین می تواند این مشکلات را تا حد زیادی برطرف سازد. طبیعی است عوامل مختلفی بتواند روی قیمت یدک کش تأثیر داشته باشد. نوع ماشین آسیب دیده و نوع سرویس درخواستی دو مورد از مهم ترین مواردی است که روی قیمت یدک کش تأثیر دارد.

نیسان های زنجیری با چرخ گیرها دارای دو نرخ متفاوت برای یدک کشی هستند. هرچه یدک کش مسافت کمتری را برای حمل خودرو شما برود بدون شک هزینه دریافتی نیز کمتر است. خودروهای گران قیمت و لوکس نحوه باربری متفاوتی دارند و باید در زمان درخواست یدک کش آنها را از نوع خودرو خود نیز مطلع نمایید. تمامی خدمات و ریز هزینه ها به صورت رسمی توسط یدک کش در بزرگراه ورامین فاکتور می شود.

جمع بندی

در نهایت با توجه به همه مواردی که در رابطه با امداد خودرو ایران سبز گفتیم، شما می توانید از این مجموعه معتبر درخواست یدک کش نمایید. یدک کش در بزرگراه ورامین و خیابان های حومه مستقر بوده و می تواند به صورت گسترده خدمت رسانی کند. ارسال به موقع و سریع یدک کش از جمله مواردی است که دغدغه رانندگان است. یدک کش هایی که در این مجموعه فعالیت می کنند از سلامت کاملی برخوردار هستند. همچنین به صورت دوره ای سرویس های لازم موتوری برای آنها انجام می شود تا بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *