دسته‌بندی نشده

یدک کش در ستارخان

یدک کش در ستارخان

مقدمه

یدک کش ها خودروهای نیرومندی هستند که به واسطه اهرم و هیدرولیک قدرتمند خود می توانند خودروهای آسیب دیده را جا به جا کنند. تهران شهر بزرگی است و اگر در قسمتی از آن دچار مشکل شوید دغدغه اینکه چگونه خود را به تعمیرگاه برسانید وجود دارد. یدک کش در ستارخان و خیابان های جمشیدیه، گیشا، پاتریس لومومبا و طرشت می تواند خدمت رسانی خود را انجام دهد. بعضی از خودروها ممکن است به واسطه تصادف، آسیب دیده باشند و بعضی دیگر نیز به واسطه خرابی خودرو در راه بمانند. حادثه خبر نمی کند و ممکن است در هر نقطه ای از شهر اتفاق بیفتد اما وجود یدک کش ها در نقاط مختلف شهر این دغدغه را برطرف کرده است.

یدک کش چیست؟

یدک کش ها وسایل نقلیه سنگینی هستند که می توانند خودروهای دیگری را که آسیب دیده اند یا توسط پلیس جریمه شده اند را جا به جا کنند. بدنه و شاسی آنها از استحکام بسیار زیادی برخوردار است و قدرت و توان بسیار زیادی دارند. کسانی که توانایی حمل خودروهای حمل را برعهده دارند، باید از ار مهارت های کافی برخوردار باشند.

از جمله کاربردهای دیگری که یدک کش در ستارخان دارد این است که می توانند خودروها را تا مراکز بیمه حمل کنند. همچنین جا به جایی خودرو تا تعویض پلاک را نیز برعهده دارند. برای این کار بهتر است انتقال خودرو خود را به یک مجموعه معتبر بسپارید. مجموعه امداد خودرو ایران سبز در ستارخان یکی از همین مجموعه های معتبر است. ما در این مجموعه در تلاش هستیم که در سریع ترین زمان بهترین خدمات را به هموطنان خود در شهر تهران ارائه دهیم.

انواع یدک کش

یدک کش های مختلفی در سراسر سطح تهران وجود دارد که می توانند به سرعت خدمت رسانی کنند. یدک کش در ستارخان دارای کابل های نیرومندی هستند و کابل آنها از جمله قطعاتی است که از اهمیت زیادی برخوردار هستند. کابل آن باید در برابر ساییدگی و پوسیدگی مقاومت زیادی داشته و به صورت دوره ای تعویض و تعمیر شوند.

یدک کش های بلند کننده چرخ از جمله خودروهایی هستند که کاربرد بسیار زیادی دارند، این دستگاه دارای اهرم های بسیار قدرتمندی است که زیر چرخ قرار می گیرند. همچنین از یک هیدرولیک نیرومندی برخوردار بوده تا بتواند چرخهای جلو خودرو را به راحتی بالا ببرند. در گذشته بیشتر از یدک کش های زنجیری استفاده می کردند. برای استفاده از این نوع یدک کش ها باید از زنجیره های بسیار مستحکمی استفاده کرد.

اما ممکن است استفاده از آنها خطرات زیادی را در پی داشته باشد. ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در ستارخان از بهترین نوع یدک کش در ستارخان و قسمت های مختلف تهران استفاده می کنیم و با اطمینان زیادی می توانید از ما درخواست دهید.

مزایای استفاده از یدک کش

اگر خودرو شما در راه مانده باشد، یدک کش ها می توانند بسیار کمک کننده باشند. شما با یک تماس و دادن اطلاعات لازم به مجموعه می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. پیدا کردن وسیله نقلیه مناسب برای حمل خودرو آسیب دیده یکی از معضلاتی است که افراد دارند.

از جمله نکات و مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو ایران سبز در ستارخان این است که مورد اعتماد بوده و شما می توانید نظرات مشتریان مختلف را در سایت مشاهده کنید و از آن بهره مند شوید. در دسترس بودن خدمات یکی دیگر از مزایایی است که در انتخاب یدک کش بسیار حائز اهمیت است.

یدک کش در ستارخان و خیابان های حومه می تواند بهترین خدمات را به این قسمت از تهران ارائه دهد. فرقی نمی کند که در چه ساعتی از شبانه روز دچار مشکل شده اید در هر صورت شما می توانید از مجموعه ما کمک بگیرید. در مواقع اضطراری این نکته مهم است که یدک کش بتواند در سریع ترین زمان به محل حادثه برسد.

ویژگی یدک کش خوب

یک یدک کش مناسب و خوب از کیفیت بالایی برخوردار بوده و نیروی کشش نیرومندی دارد. موتور این نوع خودروها باید از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای کشیدن ماشین های دیگر توان بالایی داشته باشند. جنس بدنه و شاسی یدک کش نیز در کیفیت آن تاثیرگذار است.

لازم به ذکر است که یدک کش در ستارخان و اطراف آن به صورت دوره ای تعمیر شده و موتور آنها از سلامت بالایی برخوردار است. ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در ستارخان از خودروهای نیسان و وانت برای ارائه خدمات استفاده می کنیم. داشتن ترمز استاندارد از جمله مواردی است که باید در این خودروها وجود داشته باشد.

علاوه بر کیفیتی که باید خودروها داشته باشند، راننده یدک کش نیز باید از مهارت زیادی برخوردار باشد. همچنین باید راننده یدک کش در ستارخان بتواند خودرو آسیب دیده را به شکل کاملاً استاندارد و درست به یدک کش متصل کند. همچنین در زمان رانندگی باید بتوانند به گونه ای عمل کنند که به خودروهای دیگر آسیبی نرسد.

هزینه یدک کش

بسیاری از افراد زمانی که در اتوبان می مانند گمان می کنند اطلاع دادن خودرو یدک کش از هزینه زیادی برخوردار است. به همین دلیل از خودروهای گذری برای این کار استفاده می کنند. خودروهای گذری می توانند بسیار خطرساز باشند زیرا نه ماشینشان برای اینکار مناسب است و نه اینکه از مهارت کافی برای اتصال خودرو برخوردار هستند.

یدک کش در ستارخان از تعرفه های استانداری برخوردار بوده و ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در ستارخان هزینه اضافی بابت خدمات رسانی دریافت نمی کنیم. البته به این نکته توجه داشته باشید که هزینه های مربوط به درخواست یدک کش از قاعده خاصی پیروی می کند:

  • فاصله یدک کش تا خودرو آسیب دیده
  • وضعیت وسیله نقلیه ای که درخواست یدک کش کرده است
  • نوع خودرو
  • خطرات احتمالی که خودرو را تهدید می کند
  • نوع یدک کش ارسالی

هنه این موارد می تواند روی برآورد هزینه درخواست یدک کش در ستارخان می تواند تأثیرگذار باشد. بعد از تماس با مجموعه می و ارائه اطلاعات می توانید از هزینه ها نیز مطلع شوید.

جمع بندی

درنهایت باتوجه به همه مواردی که دررابطه با یدک کش در ستارخان گفتیم، شما می توانید علاوه بر آن از خدمات دیگر مجموعه ما بهره مند شوید. ما می توانیم در کمترین زمان با بیشترین سرعت، بهترین خدمات را ارائه دهیم.

بعد از تماس با ما می توانید با دادن آدرس و ارائه اطلاعات در کمترین زمان منتظر خدمات رسانی باشید. تکنسین هایی که مسئول حمل خودروهای یدک کش هستند باید از وجدان کاری برخوردار باشند تا بتوانند خودرو شما را با کمترین آسیب حمل کنند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *