دسته‌بندی نشده

یدک کش در تجریش

یدک کش در تجریش

مقدمه

یکی از اصلی ترین امدادهایی که در شهر تهران بسیار کاربردی است، وجود یدک کش ها است. ابن خودروهای حمل توانایی جا به جایی خودروهایی با وزن بیشتر از ۲ تن را برعهده دارند. یدک کش دارای یک سری تجهیزات و امکاناتی است که باعث شده است که این خودرو در عین سادگی بسیار کاربردی باشد. اما اینکه بتوانید یدک کش های معتبر را از مجموعه های بدون مجوز تشخیص دهید، نیازمند تحقیق و بررسی است. تصور کنید در جاده در حال رانندگی هستید و خودرو شما دچار حادثه می شود در این لحظه عاقلانه ترین کار این است که از یک مجموعه معتبر کمک بخواهید. یدک کش در تجریش و خیابان های ولیعصر، شهرداری و سعادت آباد مستقر هستند تا در زمان امدادرسانی به سرعت بتوانند عمل کنند.

انواع یدک کش

یدک کش ها انواع مختلفی دارند و هر کدام نیز دارای کاربردهایی هستند. این خودروها نوعی وانت بار هستند که دارای وزن بیشتر از ۲ تن هستند. در چند مدل زنجیره ای، زنجیری، بلند کننده چرخ و مدل کامیونی هستند. در انواع یدک کش ها کابل یا زنجیری وجود دارد که از قدرت بسیار بالایی برخوردار است. این کابل قدرتمند در جلوی خودرو آسیب دیده وصل می شود تا بتواند خودرو را جا به جا کند.

البته هرگونه اهمال در نحوه اتصال باعث آسیب رسیدن به سپر و از بین رفتن رنگ های اطراف آن می شود. خودروبر کامیونی از پرطرف دارترین خودروهای یدک کش در تجریش است. کاربرد این نوع یدک کش ها بیشتر برای خودروهایی است که در تصادفات آسیب جدی دیده اند و چرخشان را نمی توانند حرکت دهند. خودروهای بلند کننده چرخ هم از دیگر یدک کش های معروف در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در تجریش است.

چرا از یدک کش استفاده کنیم؟

یکی از سؤالاتی که رانندگان در زمان بروز حوادث دارند این است که چرا باید از یک مجموعه معتبر باید یدک کش درخواست کنند. علاوه بر اینکه یدک کش ها در این مجموعه از تجهیزات بسیار پیشرفته ای استفاده می کنند، دارای مجوز رسمی برای خدمت رسانی هستند. یدک کش علاوه بر اینکه باید دارای کیفیت و استانداردهای کافی باشد، مهارت راننده آن نیز بسیار مهم است.

  • راننده خودرو یدک کش در تجریش باید بداند که سرعت زیاد می تواند منجر به بروز حوادث متعددی شود. پس سرعت مطمئنه از مهم ترین مواردی است که باید توسط تکنسین انواع یدک کش رعایت شود
  • مهارت در نحوه اتصال دو خودرو باید به گونه ای باشد که در زمان حرکت خودرو آسیب دیده جدا نشود، همچنین اطمینان یافتن از اینکه اتصال به درستی انجام گرفته است وظیفه راننده یدک کش است

بهترین ویژگی یدک کش ها

یدک کش در تجریش و خیابان های اطراف آن دارای یک سری ویژگی هایی است که رضایت افراد بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. این خودروها به گونه ای هستند که از سلامت فنی خوبی برخوردار بوده تا بتوانند به نحوه احسنت خدمت رسانی کنند. سلامت در سیستم تعلیق و ترمز این نوع خودروها از اهمیت زیادی برخوردار است. عملکرد مناسب فرمان باعث می شود که راننده بتواند در طول مسیر با اطمینان بیشتری رانندگی کند.

یدک کش در تجریش دارای لاستیک زاپاس است تا در موقع لزوم بتواند از آن استفاده کند. تکمیل بودن تجهیزات این خودرو بسیار حائز اهمیت است. عدم رعایت هر یک از این موارد می تواند منجر به بروز حوادثی شود که ممکن است جبران آن هزینه بر باشد. ما در امداد خودرو ایران سبز در تجریش از انواع یدک کش باکیفیت فوق العاده ای به کار گیری می کنیم، همچنین از لحاظ موتوری تمامی این خودروها به صورت دوره ای سرویس می شوند.

کاربردهای انواع یدک کش

همان طور که گفتیم یدک کش ها دارای انواع مختلفی هستند و هرکدام نیز کاربردهای به خصوصی دارند. به عنوان مثال در صورتی که خودرویی در محدوده تجریش یا اطراف آن تصادف کند با توجه به میزان آسیب دیدگی می توان از یدک کش در تجریش استفاده کرد. البته استفاده از یدک کش ها برای تصادفات جزئی امکان پذیر است و در مواقعی که خودرو آسیب دیده نتواند چرخ های خود را تکان دهد و آسیب جدی باشد، یدک کش ها نمی توانند کمکی کنند.

بهتر است در زمان تماس با مجموعه امداد خودرو ایران سبز در تجریش کارشناسان ما را با میزان آسیب دیدگی خودرو خود در جریان گذارید. از دیگر کاربردهایی که این نوع خودروهای حمل دارند این است که خودروهای یدک کش در تجریش می توانند خودروهایی که در راه مانده اند یا از لحاظ فنی آسیب دیده اند را به نزدیک ترین تعمیرگاه برسانند.

تعرفه و هزینه درخواست یدک کش

دغدغه بسیاری از افرادی که در جاده می مانند هزینه یدک کش و انتقال تا تعمیرگاه است. اما با انتخاب یک مجموعه معتبر در این زمینه دیگر نگران تعرفه های آن نباشید. دیگر نیاز نیست از افراد عبوری برای حمل خودرو خود کمک بگیرید. یدک کش در تجریش و خیابان های اطراف مستقر است و کمتر از نیم ساعت می تواند به محدوده خود خدمت رسانی کند. اگر این کار توسط افراد عبوری انجام شود ممکن است صدماتی به خودرو شما یا خودروهای اطراف وارد شود که مشکل شما را دوچندان سازد.

بهتر است برای رفع مشکل خود از مجموعه امداد خودرو ایران سبز در تجریش استفاده کنید تا بدانید این دغدغه ها دیگر نباید وجود داشته باشد. ما در این مجموعه دارای نیروهای گسترده و کار آزموده ای در اکثر منطقه های تهران هستیم. قیمتی که توسط رانندگان یدک کش در تجریش به شما اعلام می شود طبق مصوبه اتحادیه است. شرایط آب و هوایی، علت درخواست یدک کش، نوع یدک کش ارسالی و غیره می تواند روی قیمت درخواست این نوع خودروها تأثیرگذار باشند.

جمع بندی

درنهایت با توجه به همه مواردی که در رابطه با یدک کش در تجریش گفتیم، شما می توانید در این حوالی از این یدک کش ها کمک بگیرید. این خودروها در زمان حمل خودرو آسیب دیده یا تعمیراتی باید نکات گسترده ای را رعایت کنند. تنظیم بودن باد لاستیک ها، درست بودن قدرت دید و مهارت در رانندگی یدک کش از جمله نکاتی است که توسط راننده امداد خودرو ایران سبز در تجریش رعایت می شود. شما اگر در طول انجام یدک کشی انتقاد یا پیشنهادی داشتید می توانید با مجموعه تماس گرفته و آن ها را در جریان گذارید. هرگونه نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما می تواند منجر به بهبود عملکرد مجموعه ما شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *