وبلاگ

یدک کش در نازی آباد

یدک کش در نازی آباد

مقدمه

در ایران به طور معمول از خودروهایی مانند نیسان و وانت برای یدک کشی استفاده می شود. خودروهای یدک کش دارای یک سری تجهیزات هستند که خودرو قادر است به واسطه آنها خودروهای هم وزن یا سنگین تر از خود را نیز جا به جا کند. در شرایط خرابی یا تصادفات خودروهای یدک کش بسیار کمک کننده هستند. حقیقت این است که هر خودرویی قادر نیست که بتواند به درستی خودروهای دیگر را جا به جا کند. داشتن مهارت کافی برای این کار الزامی است. تهران بسیار شهر بزرگی است و خودروهای یدک کش در نازی آباد و خیابان های جنگل، مدائن و هلال احمر آماده خدمت رسانی گسترده هستند. اگر در هر یک از این خیابان ها یا اطراف نازی آباد نیازمند به یدک کش معتبر بودید می توانید از مجموعه امداد خودرو ایران سبز کمک بخواهید.

انواع یدک کش

یدک کش ها انواع متفاوتی دارند که در مجموعه ما به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان هستند. یدک کش ها با توجه به نوع خودرویی که نیازمند به امدادرسانی هستند انتخاب می شوند. یدک کش زنجیری، نیسان چرخ گیر و تریلر کفی از جمله یدک کش هایی هستند که در مجموعه امداد خودرو ایران سبز آماده امدادرسانی هستند.

یدک کش ها با توجه به وزن خودرو آسیب دیده انتخاب می شوند، بعضی از آنها تنها توانایی حمل خودروهای سبک را برعهده دارند. در مقابل یدک کش در نازی آباد می تواند از نوعی باشد که بتواند خودروهای سنگین را نیز جا به جا کند. یدکش زنجیری و چرخ گیر دو نمونه از متداول ترین یدک کش هایی هستند که در ایران بیشترین کاربرد را دارند. از کابل یا سیم بکسل برای اتصال دو خودرو به یکدیگر استفاده می شود. کیفیت کابل یا سیم در عملکرد یدک کش بسیار اثرگذار است.

کاربرد یدک کش

یدک کش ها کاربردهای بسیار زیادی دارند و وجود آنها برای راحتی حال شهروندان بسیار ضروری است. مخصوصاً که ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی هستیم. یدک کش در نازی آباد می تواند خودروهای تصادفی را به راحتی جا به جا کند. البته تکنسین یدک کش باید بداند که خودرویی قابل حمل است که تصادفی جزئی داشته باشد. خودرو تصادفاتی که در زمان بروز حادثه به سیستم ترمز، فرمان پذیری و چرخ های آن آسیب رسیده باشد توسط یدک کش قابل حمل نیستند.

علاوه بر این یدک کش در نازی آباد می تواند خودروهایی را که نیازمند به تعمیرات هستند جا به جا کنند. ما در این مجموعه در تلاش هستیم که در کمتر از ۲۰ دقیقه امدادرسانی گسترده داشته باشیم. علاوه بر حمل خودروهای آسیب دیده و تعمیری انتقال خودرو تا مراکز بیمه و تعویض پلاک نیز برعهده یدک کش ها است.

مزایای یدک کش

استفاده از یدک کش ها مزایای بسیار زیادی دارد. بعضی از افراد برای آنکه هزینه زیادی برای امدادرسانی پرداخت نکنند از خودروهای عبوری یا مراکز بدون مجوز برای این کار کمک می گیرند. این کار اشتباه است زیرا مهارت و نوع خودرو یدک کش بسیار حائز اهمیت است. یدک کش در نازی آباد دارای مزایایی است که دانستن آن برای اهالی این محله ها لازم است.

داشتن مجوز رسمی برای این کار از جمله مواردی است که باعث می شود اطمینان شما تا حد زیادی حاصل گرد. ارائه خدمات شبانه روزی یکی از مواردی است که در مجموعه امداد خودرو ایران سبز وجود دارد. مهارت راننده در زمان یدک کشی بسیار اهمیت دارد. هرگونه اهمال کاری در عملکرد راننده باعث بروز حوادث ناگواری می شود.

قوانین یدک کشی

یدک کشی شاید کار در ظاهر ساده ای باشد اما دارای قوانینی است که باید توسط تکنسین به خوبی رعایت شود. اولین مورد این است که راننده یدک کش در نازی آباد علاوه بر ارائه کارت شناسایی باید دارای گواهینامه های مخصوصی باشد. همه افراد با گواهینامه های عادی قادر به حمل خودروهای یدک کشی نیستند. تجهیزات این خودروها باید از هر لحاظی تکمیل باشند، کم و کاستی در تجهیزات موجود در یدک کش باعث می شود که کار به درستی انجام نگیرد.

انجام سرویس های دوره ای و تعمیراتی خودروهای یدک کش در اولویت کار مجموعه امداد خودرو ایران سبز است. راننده یدک کش در نازی آباد باید مهارت کافی برای رانندگی داشته باشد، داشتن سرعت مطمئنه یکی از مواردی است که باید توسط تکنسین رعایت شود. پس بهتر است از خودروهای معتبری استفاده کنید که دارای مجوزهای رسمی باشند، امروزه بعضی از شیادان هستند که برای گرفتن هزینه ای بیشتر خودروها را بی دلیل تا تعمیرگاه انتقال می دهند. خودرویی که آسیب دیده است باید راننده ای مستقل داشته باشد

تجهیزات انواع یدک کش

تجهیزات یدک کش در نازی آباد دارای قسمت های مختلفی است. کابل یا سیم اتصال یکی از مواردی که در یدک کش باید از مقاومت بالایی برخوردار باشند. تحمل وزن بدون پاره شدن و ساییدگی از جمله ویژگی های مهم این قطعه است. در فصل سرما احتیاج به یدک کش بیشتر از هر مورد دیگری وجود دارد به همین دلیل کابل یا سیم باید در برابر سرما شدید دارای مقاومت بسیار زیادی باشد.

نوع دیگری از قطعات مهم در انواعی از یدک کش در نازی آباد، زنجیره ای تحت بار هستند. این زنجیرها از مقاومت بالایی برخوردار بوده و دارای گرید ۸۰ هستند. توانایی حمل خودروهای سنگین به واسطه همین زنجیرها حاصل می شود. از دیگر مواردی که در یک یدک کش باید از استانداردهای کافی برخوردار باشد، ترمزهای درست و استاندارد آنها است. بدنه و شاسی مقاوم از دیگر مواردی است که باید در یدک کش های استاندارد از سلامت کافی برخوردار باشند. شاسی آنها به گونه ای مقاوم است که بتوانند در حمل خودروهای دیگر عملکرد مناسبی داشته باشند.

جمع بندی

درنهایت با توجه به همه مواردی که در رابطه با یدک کش در نازی آباد گفتیم، در صورتی که خودرو شما در این محله و حوالی آن دچار نقص فنی شد می توانید از مجموعه ما کمک بخواهید. مجموعه ما در تلاش است تا بهترین خدمات را در کمترین زمان ارائه دهد. همچنین خدمات متعددی توسط این خودروهای حمل ارائه می شود. این خودروهای حمل از استانداردهای کافی برای این کار برخوردار هستند. همچنین راننده آنها نیز دارای مهارت فوق العاده ای در رانندگی است تا بتواند کنترل مناسبی روی خودروی خود و خودروی آسیب دیده داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *