وبلاگ

یدک کش در کهریزک

یدک کش در کهریزک

مقدمه

خودروی ما قبل از خراب شدن به ما اطلاع نمی دهد و این مورد می تواند دردسر ساز باشد. مخصوصاً در شب این مورد دغدغه زیادی ایجاد می کند. زمانی که خودرو شما دچار حادثه شود و از حرکت بایستد ممکن است در مکانی باشد که ایجاد سد معبر کند. مخصوصاً در شهرهای بزرگی مانند تهران که خیابان های زیادی دارد، خدمت رسانی سریع یک مزیت به حساب می آید. یدک کش در کهریزک و محله های چهار دنگه، اسلام شهر و رباط کریم آماده خدمت رسانی هستند. مخصوصاً اگر این حوادث در شب رخ دهد بسیار ممکن است دردسرساز باشد، یدک کش ها باید به صورت گسترده در تمامی مناطق مستقر بوده تا بتوانند به سرعت خدمت رسانی کنند.

مزایای استفاده از یدک کش

اعتماد کردن به خودروهای متفرقه برای یدک کشی کار بسیار سختی است. بعضی از افراد علاوه بر اینکه مجوز رسمی برای ارائه این گونه خدمات را ندارند، حتی از مهارت کافی نیز برخوردار نیستند. یدک کش در کهریزک دارای مجوز رسمی و استانداردهای کافی برای حمل و نقل خودرو بوده و تمامی خدماتی که ارائه می دهد زیر نظر مجموعه امداد خودرو ایران سبز است.

علاوه بر آن خودروهایی که یدک کشی می کنند از کیفیت و استانداردهای برخوردار هستند. یدک کش ها به صورت دوره ای سرویس می شوند تا از نظر ظاهری و موتوری نیازمند به تعمیر نباشند. هرگونه ایراد در یدک کش باعث می شود که نتواند عملکرد مناسبی داشته باشد. یکی از مزایای اطلاع رسانی یدک کش در کهریزک خدمت رسانی و پشتیبانی آنلاین و شبانه روزی آنهاست. شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

ویژگی یدک کش استاندارد

قبل از آنکه با ویژگی های یک یدک کش استاندارد آشنا شوید. بهتر است بدانید تمامی خودروهای یدک کش در کهریزک از ویژگی های استانداردی برخوردار هستند.

  • مهم ترین ویژگی که باید یک یدک کش داشته باشد، مقاومت و استحکام زیاد آن است. با اینکه هر یدک کش قادر است خودروهای خاصی را جا به جا کند اما قدرت بدنه و شاسی بسیار مهم است.
  • یدک کش ها تقریباً دو تن وزن دارند و می توانند به واسطه کابل، سیم یا اهرم هایی که دارند خودروهای دیگر را جا به جا کنند. پس باید این قطعات در آنها از سلامت کافی برخوردار باشد. پوسیدگی یا ساییدگی در آنها باعث می شود که در برابر تغییرات آب و هوایی به درستی عمل نکنند.
  • دومین قطعه ای که بسیار مهم است، ترمزهای سالم این یدک کش ها است. ترمزها باید بسیار استاندارد بوده تا بتوانند در زمان رانندگی عملکرد مناسبی داشته باشند.
  • موتور سالم یکی از ویژگی هایی است که در یدک کش در کهریزک وجود دارد، ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در کهریزک خودروهای یدک کش را به صورت دوره ای تعمیر می کنیم تا ایرادی نداشته باشند.

کاربرد انواع یدک کش

یدک کش ها انواع مختلفی دارند و کاربرد هر کدام نیز متفاوت است. یدک کش در کهریزک برای امداد به خودروهای تصادفی یا تعمیراتی است. قبل از یدک کشی خودرو تصادفی باید به میزان و شدت تصادف بسیار توجه شود. خودرویی توسط یدک کش قابل حمل است که بتواند به درستی ترمز گرفته و کنترل خوبی داشته باشد. همچنین باید بتوانند چرخ های خود را تکان داده و در مواقع اضطراری کنترل خودرو خود را در دست بگیرند.

علاوه بر حمل خودروهای تصادفی مجموعه امداد خودرو ایران سبز در کهریزک در حمل و نقل خودروهایی که از نظر فنی دچار آسیب شده اند نیز مهارت دارد. این خودروها یا از نظر موتوری آسیب دیده اند یا اینکه باتری آنها دچار مشکل شده است که قادر به تکان دادن خودرو نیستند. همچنین یدک کش در کهریزک می تواند در جا به جایی خودروها تا مرکز بیمه و مراکز تعویض پلاک نیز خدمت رسانی کند.

قوانین یدک کشی

در یدک کشی یک سری قوانین وجود دارد که باید توسط تکنسین به طور کامل رعایت شود. شما می توانید در صورتی که اهمال کاری یا بی قانونی از راننده یدک کش مشاهده کردید کارشناسان مجموعه امداد خودرو ایران سبز در کهریزک را مطلع سازید. ما در این مجموعه به واسطه نظرسنجی هایی که در رابطه به عملکرد رانندگان انجام می دهیم می توانیم در آینده عملکرد مناسب تری را داشته باشیم.

  • از جمله قواعدی که در حین یدک کشی باید رعایت شود، این است که خودرو آسیب دیده باید دارای راننده جداگانه و دارای گواهینامه باشد.
  • همچنین راننده یدک کش در کهریزک نیز باید دارای گواهینامه اختصاصی باشد، به همین دلیل همه افراد قادر به راندن یدک کش نیستند.
  • از دیگر قوانینی که باید در زمان یدک کشی رعایت شود، رعایت سرعت مطمئنه است، سرعت زیاد می تواند در پیچ ها بسیار حادثه ساز باشند.
  • همچنین نحوه اتصال دو خودرو به یکدیگر میز بسیار حائز اهمیت است. هرگونه اهمال کاری در این کار باعث بروز حوادث ناگواری می شود.
هزینه و تعرفه یدک کشی

نرخ های مصوبی برای یدک کشی وجود وارد که باید توسط مجموعه رعایت شود. رانندگان یدک کش در کهریزک اجازه گرفتن هزینه اضافی را از شما نداشته و باید برای تمامی خدمات فاکتورهای رسمی ارائه دهند. البته شرایط و عوامل مختلفی می تواند روی هزینه یدک کشی تأثیر داشته باشد. شرایط آب و هوایی یکی از مواردی است که می تواند روی قیمت یدک کش تأثیرگذار باشد.

در صورتی که بخواهید از خدمات مجموعه در شب استفاده کنید تعرفه های مختلفی وجود دارد. همچنین نوع خودرو آسیب دیده و شدت آسیب نیز می تواند روی هزینه یدک کش درخواستی تأثیرگذار باشد. خودروهای لوکس توسط یدک کش ها خاصی جا به جا می شوند. همچنین برای جا به جایی آنها مجموعه بیمه نامه و ضمانت نامه خاصی را ارائه می دهد. بهتر است قبل از اعزام یدک کش از مجموعه تمامی هزینه ها را جویا شوید تا با خیالی آسوده منتظر یدک کش بمانید.

جمع بندی

درنهایت با توجه به همه مواردی که در رابطه با یدک کش در کهریزک گفتیم، شما می توانید اگر در این حوالی نیاز به کمک داشتید از این مجموعه کمک بخواهید. امداد خودرو ایران سبز در کهریزک علاوه بر اینکه سریع و در کمترین زمان قادر به خدمت رسانی است، در طول شبانه روز نیز می تواند به صورت آنلاین پشتیبانی داشته باشد.

در صورتی که در هر ساعت از شبانه روز نیازمند به یدک کش بودید تنها کافی است با مجموعه ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به سرعت به درخواست شما رسیدگی می کنند و نیروهای مستقر در منطقه را اعزام می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *