وبلاگ

یدک کش در بهشت زهرا

یدک کش در بهشت زهرا

مقدمه

در هر ساعت از شبانه روز حادثه خبر نمی کند و ممکن است خودرو شما نیازمند به تعمیر باشد. در این صورت یدک کش های شبانه روزی می توانند به شما خدمت رسانی کنند. خدمات ۲۴ ساعته باعث می شود دغدغه و نگرانی رانندگان در طول رانندگی کم شود. شهر تهران بسیار وسعت دارد و هر منطقه باید دارای خدمات تعمیراتی منحصر به فردی باشد. خودروهای یدک کش در بهشت زهرا و شهرک بخارایی، شهرک شریعتی، فرودگاه امام خمینی و خلازیر می تواند خدمت رسانی کنند. اگر در یکی از این منطقه ها خودرو شما به یکباره متوقف شود می توانید از این یدک کش ها کمک بخواهید.

انواع یدک کش

یدک کش ها، این خودروهای حمل دارای انواع گوناگونی بوده که هر کدام دارای کاربردهای اختصاصی هستند. هر خودرو یدک کش نمی تواند برای انتقال هر خودرویی مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال از یدک کش های کفی برای حمل خودروهایی که آسیب جدی دیده اند استفاده می شود. بعضی از یدک کش ها تنها می توانند خودروهای سبک وزن را جا به جا کنند. در مقابل یدک کش هایی هم وجود دارند که می توانند خودروهای سنگین تر را جا به جا کنند. این توانایی یدک کش در بهشت زهرا به وزن خود یدک کش بستگی دارد.

یدک کش های زنجیری، خودروهای کامیونی و یدک کش های بالابر از جمله خودروهایی هستند که در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در بهشت زهرا به کار گرفته می شوند. شما زمانی که خودرو شما در حوالی بهشت زهرا دچار آسیب شد بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید و نوع خودرو خود را اعلام کنید. آنها موظف هستند متناسب با خودرو خراب شده یدک کشی استاندارد را اعزام کنند.

مزایای یدک کش

استفاده از یدک کش های مجوزدار و معتبر در زمان بروز حادثه یکی از عاقلانه ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. بسیاری از افراد هستند که از خودروهای عبوری برای انجام این کار کمک می گیرند. این کار به شدت اشتباه است و ممکن است باعث بروز حوادث ناگواری شود. حتی اگر در نقاط دور افتاده ای هم مانده اید بدون شک مجموعه امداد خودرو ایران سبز در بهشت زهرا می تواند به شما خدمت رسانی کند.

ما یدک کش های مختلفی را در نقاط مختلف تهران مستقر کرده ایم تا بتوانند به سرعت و در کوتاه ترین زمان خدمت رسانی کنند. خودروهای یدک کش در بهشت زهرا نیز آماده امدادرسانی به افراد این منطقه هستند. داشتن مجوز رسمی از اتحادیه، دارا بودن نرخ مصوب برای انجام کار و مهارت کافی رانندگان از جمله مزایای استفاده از یدک کش های این مجموعه است. این یدک کش ها به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی هستند پس دیگر نگران ماندن در جاده را نداشته باشید.

کاربرد یدک کش

یدک کش در بهشت زهرا و مناطق حومه انواع مختلفی دارند که هر کدام دارای کاربردهای به خصوصی هستند. کاربرد مهم یدک کش ها در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در بهشت زهرا حمل خودروهای تصادفی است. اما همه خودروهای تصادفی با شدت های مختلف توسط یدک کش قابل حمل نیستند. بهتر است قبل از اعزام و درخواست یدک کش کارشناسان مجموعه را با شدت حادثه مطلع سازید. خودروهایی توسط یدک کش در بهشت زهرا حمل می شوند که بتوانند چرخ های خود را تکان دهند.

همچنین ترمز آنها به درستی عمل کرده و بتوانند در زمان یدک کشی خودرو را کنترل کنند. از دیگر کاربردهای یدک کش کمک به خودروهای تعمیراتی است. این خودروها به علت نقص فنی در راه مانده اند و یدک کش ها به آنها کمک می کنند تا به نزدیک ترین تعمیرگاه انتقال یابند. علاوه بر تمامی این موارد گاهی برای حمل خودرو تا سازمان بیمه یا تعویض پلاک هم به خودروهای یدک کش نیاز می شود.

قوانین یدک کشی

بعضی از افراد تصور می کنند که یدک کشی کار بسیار راحتی است و همه افراد قادر به انجام این کار هستند. این طرز فکر اشتباه است، راننده یدک کش در بهشت زهرا باید با قوانین کاملاً آشنایی داشته باشند.

  • راننده این خودروهای حمل باید دارای گواهینامه مخصوص باشند بنابراین هر شخصی نمی تواند این خودروها را جا به جا کند.
  • تجهیزاتی که در این خودروها وجود دارند باید کامل باشند، کامل نبودن تجهیزات باعث می شود که کار به درستی انجام نشود.
  • راندن خودرو یدک کش بسیار کار سختی است پس داشتن مهارت در راننده بسیار حائز اهمیت است.
  • تنظیم کردن سرعت خودرو توسط راننده یدک کش در بهشت زهرا مهم است، اگر سرعت زیاد باشد ممکن است نتواند به درستی یدک کش را کنترل کند.
  • نحوه بستن خودرو آسیب دیده نیز از جمله مواردی است که باید توسط رانندگان یدک کش بررسی شود. هرگونه اهمال کاری در این مورد باعث بروز حوادث جبران ناپذیری می شود.
هزینه و تعرفه یدک کشی

بسیاری از افراد هستند که اگر خودرو دچار مشکلات فنی شود خودشان دست به کار شده و آن را تعمیر می کنند. حتی بسیاری از افراد از خودروهای عبوری برای حمل خودرو استفاده می کنند، این کار بسیار اشتباه است. کمک گرفتن از مجموعه معتبری مانند امداد خودرو ایران سبز در بهشت زهرا بسیار گزینه خوبی است. یدک کش در بهشت زهرا و خیابان های اطراف به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستند.

تعرفه و قیمتی که این مجموعه در نظر گرفته است متناسب با نرخ اتحادیه است و رانندگان اجازه گرفتن هزینه های اضافی را ندارند. نوع خودرو می تواند روی قیمت درخواست یدک کش تأثیر داشته باشد. در صورتی که برای خودرو لوکس نیازمند به یدک کش هستید باید در زمان درخواست خودرو حتماً اطلاع دهید. یدک کش در بهشت زهرا از تعرفه های مناسبی برخوردار است. شرایط آب و هوایی، علت درخواست یدک کش و نوع یدک کش ارسالی نیز از جمله مواردی است که روی قیمت یدک کش تأثیرگذار است.

جمع بندی

درنهایت با توجه به همه مواردی که در رابطه با یدک کش در بهشت زهرا گفتیم، اگر در این حوالی خودرو شما دچار آسیب شد می توانید از آن ها کمک بخواهید. ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در بهشت زهرا به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستیم.

اگر در زمان یدک کشی از عملکرد راننده خودرو یا نحوه یدک کشی انتقاد یا پیشنهادی دارید می توانید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید. ما در این مجموعه آماده شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما هستیم تا بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *