وبلاگ

یدک کش در بزرگراه شیخ فضل الله

یدک کش در بزرگراه شیخ فضل الله

مقدمه

امداد خودرو ایران سبز در بزرگراه شیخ فضل الله بهترین خدمات یدک کشی را در سر تا سر تهران در اختیار مشتریان قرار می دهد. با استفاده از این مجموعه خدمات به سادگی می توانید، تعمیرات وسیله نقلیه خود را انجام دهید و به هیچ مشکلی در این زمینه برخورد نکنید. این مرکز کلیه خدمات مورد نیاز شما را در دسترستان قرار می دهد.

کارشناسان این مرکز به صورت شبانه روزی پذیرای سفارشات مشتریان عزیز خواهند بود. متقاضیان می توانند از محله های مجاور بزرگراه شیخ فضل الله مانند محله های شهرک غرب، کوی نصر، ایوانک و … نیز از این مجموعه خدمات استفاده کنند.

یدک کشی از گذشته تاکنون

یدک کش در بزرگراه شیخ فضل الله با ارائه بهترین خدمات یدک کشی توانسته به عنوان مرکزی معتبر در این زمینه معرفی شود. به این ترتیب این روزها نامی آشنا در میان رانندگان وسایل نقلیه به شمار می رود. جالب است بدانید که فرایند یدک کشی ریشه های تاریخی گسترده ای دارد و از گذشته تا به امروز متداول بوده است. آغاز استفاده از روش یدک کشی از زمان جنگ جهانی دوم بود. در آن دوران افراد برای انتقال و به حرکت در آوردن تجهیزات سنگین وزن جنگی از فرایند یدک کشی استفاده می کردند.

امداد خودرو ایران سبز در بزرگراه شیخ فضل الله از مدل های به روز تجهیزات یدک کشی استفاده می کند و این فرایند را به شیوه امروزی و مدرن انجام می دهد. پس از گذشت سال ها از خدمات یدک کشی قدیمی، این روزها این فرایند با قوانین به خصوصی انجام می شود. به گونه ای که در آیین نامه های رانندگی برای اجرای این مجموعه خدمات دستورالعمل هایی ثبت شده است.

این مرکز با پیروی از این مجموعه خدمات فرایند یدک کشی را برای اتومبیل های مختلف انجام می دهد. در این آیین نامه ها حتی نوع یدک کش ها و تجهیزات و وسایل مورد استفاده در این زمینه مشخص شده است. در این فرایند از انواع گیره های بکسل استاندارد، وسایل نقلیه یدک کشی مخصوص و… استفاده می کنند.

تجهیزات مورد نیاز برای بکسل اتومبیل

مرکز یدک کش در بزرگراه شیخ فضل الله از تجهیزات به خصوصی برای بکسل یا یدک کشی وسایل نقلیه مشتریان استفاده می کند. در امداد خودرو ایران سبز در بزرگراه شیخ فضل الله کلیه این تجهیزات بر اساس نظرات کارشناسان این عرصه انتخاب می شوند. برای انتخاب تجهیزات به نیازهای هر یک از وسایل نقلیه برای انتقال توجه می شود. به طور مثال یکی از مهم ترین مراحلی که برای یدک کشی خودرو طی می شود، بستن درب اتومبیل برای انتقال است. در صورتی که درب وسیله نقلیه بسته نشود، در حین حرکت اتومبیل یدک کش امکان باز شدن آن افزایش می یابد.

مرکز یدک کش در بزرگراه شیخ فضل الله از طناب، نوار، زنجیر و… برای بستن درب اتومبیل استفاده می کند. کلیه ابزار آلات مورد استفاده در این فرایند فاقد نیروی ذاتی هستند. در موارد حساس و ضروری فرایند بکسل توسط یک اتومبیل رهگذر انجام می گیرد که روشی غیر استاندارد برای اجرای این عملیات است. در صورتی که از این روش ها برای بکسل اتومبیل خود استفاده کنید، باید هر گونه ریسک و خسارت مالی در روند اجرای آن را نیز پذیرا باشید. در فرایند یدک کشی برخی نکات مهم همواره مورد توجه قرار می گیرند.

نکات مهم اجرای یدک کشی

بررسی وضعیت هر یک از اتومبیل های یدک کشی برای اجرای درست و اصولی این فرایند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در مرکز یدک کش در بزرگراه شیخ فضل الله به کلیه این ضوابط توجه ویژه ای می شود و به این ترتیب کیفیت اجرای کار و ایمنی فرایند یدک کشی محفوظ باقی می ماند. در این خصوص به مشخصه ها و فاکتورهای دستگاه یدک کش مورد نظر توجه ویژه ای می شود. همچنین وضعیت و میزان آسیب دیدگی خودروی یدک کش نیز مورد توجه قرار می گیرد.

امداد خودرو ایران سبز در بزرگراه شیخ فضل الله در اجرای هر یک از خدمات خود به صورت اصولی عمل می کند. تعمیرکاران و یدک کش های این مرکز نیز پیروی این دستورالعمل ها خواهند بود. سیستم های کلی به کار رفته در فرایند یدک کشی و تجهیزات مورد نیاز برای اجرای آن نیز از مهم ترین مواردی است که مرکز یدک کش در بزرگراه شیخ فضل الله برای اجرای این خدمات مورد توجه قرار می دهد.

خدمات تعمیرات در محل مرکز امداد سبز

یدک کش در بزرگراه شیخ فضل الله تنها فرایند یدک کشی را در محل وقوع حادثه انجام نمی دهد. این مرکز از برخی خدمات تعمیراتی در محل نیز توجه دارد و آن ها را با حساسیت قابل توجهی اجرا می کند. در صورتی که اتومبیل به گونه ای آسیب دیده باشد که سیستم فرمان آن عمل نکند، برای انتقال وسیله نقلیه از جرثقیل استفاده می شود. به این ترتیب نمی توان از روش های معمولی مرکز امداد خودرو  ایران سبز در بزرگراه شیخ فضل الله برای یدک کشی وسیله نقلیه استفاده کرد. در فرایند یدک کشی لاستیک ها و تایرهای وسیله نقلیه نیز مورد بررسی قرار می گیرند در صورت معیوب بودن در محل وقوع حادثه تعویض خواهند شد.

به همین خاطر مرکز یدک کش در بزرگراه شیخ فضل الله با حضور در محل، کلیه مشکلات اتومبیل شما را برطرف کرده و از بار استرس و تنش وقوع نقص های فنی، خرابی در اتومبیل و… کم می کند. این مجموعه خدمات زیر نظر بهترین تعمیرکاران ارائه می شوند و از اهمیت بسیار زیادی برای خودروهای آسیب دیده برخوردار هستند.

جمع بندی

مرکز یدک کش در بزرگراه شیخ فضل الله یکی از بهترین مجموعه های ارائه خدمات امدادی در جاده ها و خیابان های تهران است. این مرکز به صورت گسترده از درخواست های امدادی متقاضیان به صورت شبانه روزی پشتیبانی می کند.

تعدد بالای نیروهای این مرکز یکی از مهم ترین مزایای استفاده از خدمات آن به شمار می رود که نظر و توجه مشتریان را به خود جلب کرده است. این مرکز توانسته تا به امروز رضایت مشتریان را جلب کند. قیمت ها و تعرفه های به صرفه این مجموعه نیز مشکلات افراد را برای انتقال وسایل نقلیه خود به حداقل رسانده اند. شما می توانید هم اکنون با این مرکز تماس حاصل نموده و از خدمات آن بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *