وبلاگ

یدک کش در باقرشهر

یدک کش در باقرشهر

مقدمه

یکی از مشکلاتی که رانندگان در زمان رانندگی دارند این است که خودرو به یکباره خراب شود و در راه بمانند. در این مواقع استرس رانندگان بسیار شدید می شود. اما دیگر نگران نباشید یدک کش ها خودروهای بسیار نیرومندی هستند که علاوه بر موتور تقویت شده، دارای بدنه و شاسی بسیار مستحکمی هستند. فقط کافی است با مجموعه ما تماس حاصل نمایید تا در کمترین زمان نزدیک ترین یدک کش به سمتتان اعزام شود. تهران شهر بسیار بزرگی است که دغدغه خرابی خودرو بسیار در بین رانندگان رایج است. خودروهای یدک کش در باقرشهر و مناطق ۱۹ و ۲۰ شهر تهران مانند کهریزک، بهشت زهرا و حرم امام خمینی آماده خدمت رسانی هستند. اگر در یکی از این محله ها نیازمند به این خودروهای حمل بودید دیگر دغدغه نداشته باشید.

یدک کش چه خدماتی ارائه می دهد؟

یدک کش ها خدمات گسترده ای را ارائه می دهند. اگر نیاز به خودرو حمل در این محله ها داشتید می توانید از مجموعه ما امداد خودرو ایران سبز در باقرشهر طلب یدک کش کنید. یدک کش در باقرشهر می تواند به سرعت امدادرسانی کند. تمامی خدمات با ضمانت رسمی و هزینه مصوب شده ارائه می شود. با توجه به تجهیزاتی که برای حمل خودروهای مختلف به کار گرفته می شود، هزینه و تعرفه های گوناگونی برای آنها وجود دارد.

بهتر است زمانی که به یدک کش احتیاج داشتید با مجموعه ما تماس گرفته و از هزینه ها اطلاع یابید. خدمات یدک کش در باقرشهر در زمان های مختلفی است. رایج ترین نوع خدمت رسانی مربوط به زمانی است که خودرو تصادف کرده باشد. البته باید توجه داشته باشید که خودروهایی که تصادف جدی کرده اند توسط خودروهای دیگری به جز یدک کش ها قادر به جا به جایی هستند.

خودروهایی هم که نیازمند به تعمیرات باشند می توانند از یدک کش ها کمک بخواهند. یدک کش ها بعد از اعزام، آنها را تا نزدیک ترین تعمیرگاه می رسانند. یکی از خدماتی که در مجموعه ما وجود دارد خدمت رسانی ۲۴ ساعته و شبانه روزی است. شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید از این خدمات استفاده کنید.

چرا از یدک کش استفاده کنیم؟

بسیاری از افراد گمان می کنند که خودروهای عبوری هم مانند یدک کش ها می توانند کار حمل و جا به جایی خودروهای آسیب دیده را انجام دهند، اما این طرز فکر اشتباه است. این کار هم ماشین قدرتمندی می خواهد و هم مهارت راننده برای حمل و نقل ایمن احتیاج است.

یدک کش در باقرشهر دارای تجهیزات گسترده و پیشرفته ای است تا بتواند به تمامی خودروها خدمت رسانی کند. همچنین مجوز رسمی و ارائه ضمانت نامه باعث می شود که خیالتان بابت حمل و نقل استاندارد راحت باشد. علاوه بر قدرت بدنی خودرو یدک کش، مهارت تکنسین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. راننده هم باید در اتصال به درستی عمل کند و هم بتواند قوانین مربوط به رانندگی را رعایت کند.

انواع یدک کش

یدک کش در باقرشهر دارای انواع مختلفی است که با توجه به نوع خودرو آسیب دیده می تواند متفاوت باشد.

  • یدک کش بلند کننده چرخ
  • یدک کش زنجیری
  • یدک کش کامیونی

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین یدک کش هایی که مورد استفاده قرار می گیرد، بلند کننده چرخ هستند. اهرمی که در این دستگاه وجود دارد وظیفه اصلی یدک کشی را با قدرتی که دارد انجام می دهد. به گونه ای که این اهرم ها در قسمت جلویی خودرو آسیب دیده قرار می گیرد و چرخ های جلو آن را از زمین بلند می کند. لازم به ذکر است که خودرو آسیب دیده باید به نحوی باشد که بتواند چرخ های خود را تکان دهد.

این مورد در استاندارد یدک کشی بسیار حائز اهمیت است. معمولاً در مجموعه ما امداد خودرو ایران سبز در باقرشهر از این نوع یدک کش ها استفاده می کنیم. یدک کش زنجیری نمونه دیگری از یدک کش در باقرشهر است که این کار را به واسطه یک کابل یا سیم قدرتمند انجام می دهد.

قوانین یدک کشی

یدک کشی دارای یک سری قوانین مهم و اصولی است که باید توسط راننده یدک کش رعایت شود. اما دانستن این قواعد توسط شما می تواند در نحوه یدک کشی بسیار کمک کننده باشد. در زمان یدک کشی راننده باید بداند که خودرو آسیب دیده دارای سیستم فرمان و ترمز درستی است. هیچ یک از خودروهای یدک کش در باقرشهر نباید بیش از یک خودرو را جا به جا کنند.

ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در باقرشهر از یدک کش هایی استفاده می کنیم که به صورت دوره ای تعمیر و رسیدگی می شوند. هر گونه ایراد از نظر فنی در این خودروها به سرعت برطرف می گردد. شما در صورتی که در زمان حمل و نقل انتقادات و پیشنهاداتی در رابطه با نحوه عملکرد تکنسین داشتید می توانید با مجموعه ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده شنیدن نظرات شما هستند.

تجهیزات یدک کش

یدک کش در باقرشهر دارای تجهیزات بسیار پیشرفته ای است. وجود این تجهیزات در بهبود عملکرد یدک کش ها بسیار مفید است. کابل و سیم بسیار قدرتمند از جمله قطعاتی است که در یک یدک کش استاندارد باید دارای قدرت بسیار زیادی باشد. همچنین به دلیل بالا رفتن حجم کاری یدک کش ها در زمستان، این تجهیزات باید در برابر سرمای شدید مقاومت زیادی داشته باشد.

هرگونه پوسیدگی، ساییدگی در این قطعه منجر به حوادث جبران ناپذیری می شود. بدون شک مجموعه امداد خودرو ایران سبز در باقرشهر دارای پیشرفته ترین یدک کش ها است. علاوه بر کابل، قدرت شاسی و بدنه یدک کش هم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. باید یدک کش در باقرشهر به گونه ای باشد که بتواند خودروهایی با وزن ۲ تن را به خوبی جا به جا کند.

جمع بندی

درنهایت با توجه به همه مواردی که در رابطه با یدک کش در باقرشهر گفتیم، شما می توانید در صورت بروز حادثه در این حوالی از خدمات این نوع یدک کش ها بهره مند شوید. شاید در گذشته خرابی خودرو در شب یکی از نگرانی های اساسی رانندگان بود اما مجموعه امداد خودرو ایران سبز در باقرشهر با ارائه خدمات در طول ۲۴ ساعت این مشکلات را برطرف کرده است. امدادرسانی به موقع و سریع، برخورداری از نرخ مصوب، داشتن نیروهای خبره و متخصص و یدک کش های ایمن و استاندارد از جمله مواردی است که در انواع یدک کش این مجموعه وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *