وبلاگ

یدک کش شهران

یدک کش شهران

یدک کش در شهران

یدک کش از خودروهای مقاومی است که به دلیل استحکامی دارد کاربرد بسیاری زیادی دارد. این خودروها قادر هستند که خودروهای سنگین یا سبک وزن را حمل کنند. این خودروها برای حمل خودروهایی که به هر دلیلی قادر به حرکت نباشند، کاربرد دارند. بهتر است قبل از آنکه یدک کش خبر کنیم مطمئن شویم که خودرو به واسطه یدک کش قابل جا به جایی است. تهران شهر وسیعی است و امدادرسانی به هر نقطه آن زمان بر است.
خودروهای یدک کش در نقاط مختلف آن مستقر بوده تا بتوانند به سرعت خدمت رسانی کنند. یدک کش در شهران و خیابان های کوهسار، طوقانی، وسک، عسکری و نیرو از جمله محدوده هایی هستند که این یدک کش امدادرسانی می کند.

درخواست یدک کش

درخواست یدک کش می تواند علت های مختلفی داشته باشد اما انتخاب یک مجموعه معتبر بسیار مهم است. ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز تعداد زیادی از این خودروهای حمل را در سراسر تهران مستقر کرده ایم. امداد رسانی سریع و به موقع از جمله مواردی است که در این مجموعه به درستی رعایت می شود. درخواست یدک کش در شهران بیشتر برای موارد تصادفی است.
اگر تصادف شدت زیادی نداشته باشد و خودرو آسیب دیده بتواند چرخ های خود را تکان دهد، توسط یدک کش قابل جا به جایی است. حمل خودروهایی هم که دارای نقص فنی هستند توسط یدک کش ها است. البته خودروهایی توسط یدک کش جا به جا می شوند که نقص در سیستم تعلیق و فرمان نداشته باشد. علاوه بر این موارد بعضی از خودروهای سالم نیز به دلایلی برای رفتن به مراکز تعویض پلاک یا بیمه نیز از خدمات یدک کش در شهران استفاده می کنند.

هزینه یدک کش

هزینه درخواست یدک کش برای بسیاری از افراد دغدغه ای است که بسیاری از رانندگان در زمان خرابی خودرو خود دارند. قیمت یدک کش به عوامل گوناگونی بستگی دارد. مسافت طی شده توسط خودرو یدک کش در شهران می تواند روی هزینه آن اثرگذار باشد. همچنین نوع خودرو نیز از جمله مواردی است که باید در زمان درخواست یدک کش آن را به مجموعه امداد خودرو ایران سبز اطلاع دهید.
یکی از خدماتی که ما در این مجموعه ارائه می دهیم امدادرسانی شبانه روزی است. وجود این خدمات باعث می شود که در زمان هایی که بسیاری از یدک کش ها و خودروهای حمل فعال نیستند شما بدون نگران درخواست یدک کش در شهران کنید. بعضی از خودروهای لوکس و گران قیمت هستند که تعرفه یدک کشی آنها بیشتر از خودروهای معمولی است. کارشناسان ما برای شفاف سازی هزینه ها در زمان درخواست شما را مطلع می سازند. رانندگان نیز اجازه گرفتن هزینه اضافی را ندارند.

انواع یدک کش

یدک کش های مختلفی در مجموعه امداد خودرو ایران سبز بوده که آماده خدمت رسانی شبانه روزی هستند. یدک کش های بلند کننده چرخ، این نمونه یدک کش یکی از پرکاربردترین انواع یدک کش است. اهرمی که در این نوع خودروها وجود دارد به واسطه عمل هیدرولیکی چرخ های جلو خودرو آسیب دیده را بلند می کنند. یدک کش در شهران می تواند از این مدل باشد، این نوع خودرو حمل به مراتب از امنیت بالاتری برخوردار است.
یدک کش های زنجیری در گذشته کاربرد بیشتری داشتند، امروزه به دلیل اینکه این خودروها ممکن است رنگ و سپر خودرو را دچار آسیب کنند کمتر مورد توجه قرار می گیرند. تریلرهای کیفی از دیگر یدک کش هایی هستند که برای حمل اغلب خودروها مناسب هستند. همچنین خودروهایی که به شدت دچار حادثه شده اند نیز توسط این یدک کش جا به جا می شود.

مزایای یدک کش

یدک کش ها همان طور که گفتیم خودروهای نیرومندی هستند که قطعات و ساختارشان به گونه ای تعبیه شده است که بتوانند جا به جایی خودروهای دیگر را به خوبی انجام دهند. موتوری که در این خودروها وجود دارد بسیار پرقدرت بوده و می تواند در سربالایی های نیز به راحتی وظیفه جا به جایی را به درستی انجام دهد. شاسی و بدنه پر قدرت یدک کش در شهران از جمله مواردی است که باعث شده است که وانت و نیسان در این زمینه محبوبیت داشته باشند.
بسیاری از افرادی که از خودروهای گذری و بدون مجوز برای این کار کمک می گیرند اما این کار به شدت اشتباه است. شاید به نظر یدک کشی کاری آسان باشد اما انجام درست و اصولی آن بسیار حائز اهمیت است. هرگونه اهمال کاری در نحوه اتصال یا رانندگی باعث می شود خسارات زیادی به خودروهای دیگر یا خودرو حمل شونده وارد شود.

قوانین یدک کشی چیست؟

یدک کشی دارای یک سری قوانینی است که باید توسط تکنسین یدک کش در شهران رعایت شود. شما باید با آنها آشنایی کافی داشته باشید. در صورتی که هرگونه بی قانونی در راننده یدک کش مشاهده کردید می توانید با مجموعه امداد خودرو ایران سبز تماس گرفته و انتقادات خود را به آنها اعلام نمایید. ما در این مجموعه به صورت شبانه روزی در تلاش هستیم که با بهره وری بیشتر از نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما روزبه روز بتوانیم خدمات گسترده تری را ارائه دهیم.
مهارت رانندگی تکنسین از نکات مهمی است که باید رعایت شود، سرعت مطمئنه باید در طول مسیر رعایت شود. راننده یدک کش در شهران باید بتواند خودرو حمل شده را از میان خودروهای دیگر عبور داده بدون آنکه به اتومبیل آسیبی برسد. همچنین علاوه بر این موارد نحوه اتصال خودرو آسیب دیده بسیار حائز اهمیت است. کابل یا سیم بکسل باید از استحکام و مقاومت کافی برخوردار بوده و هیچ گونه ساییدگی یا پوسیدگی در آن وجود نداشته باشد.

جمع بندی

درنهایت با توجه به همه مواردی که در رابطه با یدک کش در شهران گفتیم، اگر خودرو شما در این حوالی دچار آسیب شد می توانید از خدمات این یدک کش استفاده کنید. ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز از تمامی تجهیزات به روز دنیا برای این کار استفاده می کنیم. خودروهای حمل این مجموعه همگی به صورت دوره ای سرویس می شوند تا از نظر موتوری مشکلی نداشته باشند.
داشتن تجهیزات کامل، نرخ شفاف، ارائه فاکتور رسمی و ضمانت نامه از جمله مواردی است که در این مجموعه به آن اهمیت داده می شود. رانندگان موظف هستند که هزینه ای مطابق با نرخ اتحادیه از شما دریافت نمایند. مهارت کافی آنها در زمان یدک کشی به گونه ای است که خودرو شما با اطمینان کامل به نزدیک ترین تعمیرگاه یا مقصد مورد نظر حمل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *