وبلاگ

یدک کش در خزانه

یدک کش در خزانه

مقدمه

یدک کش در خزانه یکی از مراکز مطمئن در زمینه امداد رسانی به اتومبیل های آسیب دیده به شمار می رود. مرکز امداد خودرو ایران سبز در این محدوده خدمات خود را به صورت حرفه ای در دسترس مشتریان عزیز قرار می دهد. مشتریان می توانند از بخش هایی مانند سه راه افسریه، میدان بهمن و… نیز از خدمات این مرکز استفاده کنند. خدمات شبانه روزی این مجموعه مورد توجه مشتریان در سر تا سر نقاط تهران قرار گرفته اند. شعبات معتبر این مرکز در سر تا سر شهر در دسترس شما خواهند بود.

انتخاب یدک کش

در مرکز یدک کش در خزانه مراحل امداد رسانی به اتومبیل شما به ترتیب طی می شوند. در مرحله اول نوع و مدل اتومبیل شما مشخص می شود. تعیین مدل و سری ساخت وسیله نقلیه شما روش امداد رسانی به آن را در این مرکز مشخص می کند. به این ترتیب بهترین خدمات یدک کشی به شما ارائه خواهند شد. پس از مشخص شدن مدل اتومبیل شما، یدک کش مناسب برای حمل و انتقال آن انتخاب خواهد شد. در این زمینه به شرایط و میزان آسیب دیدگی وسیله نقلیه نیز توجه می کنند.
یدک کش در خزانه این پارامترها را با دقت بسیار بالایی هم در مرحله تماس مشتریان و هم در محل مورد بررسی قرار می دهد. استانداردهای خدمات این مجموعه توجه بسیاری از مشتریان را جلب کرده است. مرکز امداد خودرو ایران سبز در محدوده خزانه به صورت گشت زنی نیز فعالیت دارد و از ایجاد ترافیک در سطح شهر در حین متوقف شدن وسایل نقلیه پیشگیری می کند. در ادامه برخی از متداول ترین مدل ها و دسته بندی های اتومبیل یدک کش را بررسی می کنیم:

یدک کش های کفی

در یدک کش در خزانه انواع مختلفی از وسایل نقلیه مخصوص یدک کشی موجود هستند و هر یک از آن ها کارایی خاص خود را دارند. این وسایل نقلیه یدک کشی خدمات شبانه روزی امدادی را به مشتریان ارائه می دهند و در زمینه رفع مشکلات جاده ای و ترافیکی بسیار تأثیرگذار خواهند بود. در میان مدل های متعدد این اتومبیل ها، یدک کش های کفی یکی از مهم ترین دسته بندی ها به شمار می روند. این یدک کش ها در مواقعی به کار برده می شوند که مشتریان نیاز به حمل کامل اتومبیل خود داشته باشند. به این ترتیب مرکز یدک کشی مورد نظر این یدک کش ها را به محل اعزام می کند.
ساختار هر یک از این یدک کش ها به گونه ای خاص طراحی شده است. یدک کش در خزانه با روش های امن و مطمئن از این سری یدک کش ها استفاده می کند. در این فرایند هیچ گونه ریسکی در یدک کشی وسیله نقلیه شما وجود نخواهد داشت و اتومبیل در سلامت کامل به محل مورد نظر شما انتقال داده می شود. امداد خودرو ایران سبز تبحر خاصی در ارائه این خدمات دارد و به همین خاطر نیز به عنوان یک مرکز معتبر معرفی می شود.

یدک کش های چرخ گیر

نوع دیگری از یدک کش در خزانه مدل های چرخ گیر هستند که کیفیت اجرای این خدمات را به طرز قابل توجهی افزایش می دهند. این یدک کش ها اغلب نوع به خصوصی از نیسان هستند که به لوازم یدک کشی مجهز هستند. در ساختار هر یک از این یدک کش ها قطعات کاربردی به کار رفته اند که اجرای یدک کشی را با روش های استاندارد همراه می کند. در این یدک کش ها میله های فلزی در قسمت های جلویی و عقبی چرخ ها تعبیه شده اند.
این یدک کش ها هیچ آسیبی به اجزای فنی و بدنه اتومبیل شما وارد نمی کنند. به همین خاطر در یدک کش در خزانه تقاضای استفاده از این وسایل نقلیه یدک کشی بیشتر از سایر مدل ها است. سپر اتومبیل ها در فرایند یدک کشی بیشتر از سایر بخش ها آسیب می بیند. اما این یدک کش ها در مرکز امداد خودرو ایران سبز از بروز این خسارات پیشگیری می کنند. ارزان بودن قیمت استفاده از این یدک کش ها نیز سبب افزایش میزان استقبال از آن ها شده است. در این مجموعه تعداد بالایی از این یدک کش ها مستقر هستند که با یک تماس به محل شما اعزام می شوند.

یدک کش های کامیونی

دسته بعدی از یدک کش های مورد استفاده در این مراکز مدل های کامیونی هستند. مرکز یدک کش در خزانه از این مدل یدک کش ها در مواقع به خصوصی استفاده می کند. انواع آن ها به صورت هیدرولیکی عمل می کنند و اجرای یدک کشی با آن ها به صورت اصولی انجام می شود. در ساختار آن ها چند جک هیدرولیکی نیز به کار برده شده است. برای حمل اتومبیل از این جک ها استفاده می شود. با استفاده از آن ها چهار چرخ وسیله نقلیه شما به بند مورد نظر متصل می شود و در جهات مختلف جا به جا خواهد شد.
یدک کش در خزانه ایمنی فرایند یدک کشی با استفاده از این کامیون های حرفه ای را تضمین می کند. با استفاده از این وسایل نقلیه یدک کشی کیفیت اجرای این خدمات بسیار بالا می رود و از بروز هر گونه ریسکی پیشگیری می شود. گفتنی است هزینه اجرای این خدمات با استفاده از کامیون های یدک کش کمی بیشتر از استفاده از چرخ گیرها است. به همین خاطر برای استفاده از این خدمات ابتدا قیمت مربوط به اجرای آن ها را استعلام کنید.

جمع بندی

در این مطلب برخی از خدمات مجموعه یدک کش در خزانه بررسی شدند. این مرکز یکی از شعبات فعال
امداد خودرو ایران سبز است که در محدوده خزانه و خیابان های مجاور آن فعالیت می کند. در بخش هایی از این مطلب به برخی از مهم ترین تجهیزاتی که در سال های اخیر برای یدک کشی به کار می روند، اشاره کردیم.
با در دست داشتن این اطلاعات مهم در حین وقوع این مجموعه حوادث انتخاب بهتری در میان خدمات یدک کشی خواهید داشت. کارشناسان این مجموعه شما را در استفاده درست و اصولی از این خدمات راهنمایی می کنند. از این رو پس از وقوع هر مشکلی برای اتومبیلتان با کارشناسان مرکز مورد نظر تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *