وبلاگ

یدک کش در درکه

یدک کش در درکه

مقدمه

یدک کش ها نوعی خودروهای حمل هستند که می توانند خودروهای هم وزن خود را به خوبی جا به جا کنند. وانت و نیسان دو نمونه از یدک کش هایی هستند که در ایران بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. یدک کش ها بسیار به جرثقیل ها شبیه هستند و اهرم های بسیار قدرتمندی دارند. در شرایط خرابی و از کار افتادن خودرو دیگر دغدغه و نگرانی نداشته باشید. خودروهای یدک کش می توانند به شما کمک کنند. تهران دارای مناطق بسیار زیادی است و سرعت در خدمت رسانی ملزم وجود نیروهای فراوان در هر قسمت از شهر است. خودروهای یدک کش در درکه، خیابان های احمدپور، موسوی، تفنگ سازان و شهید اسماعیلی آماده خدمت رسانی هستند.

چرا از یدک کش استفاده کنیم؟

تصور کنید که در شب خودرو شما دچار آسیب شود، اعتماد به خودروهای عبوری بسیار سخت است. خودروهای عبوری ممکن است علاوه بر اینکه نتوانند به خوبی اتصال دو خودرو را برقرار کنند، ممکن است اعتماد به آنها کار درستی نباشد. ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در درکه دارای مجوز رسمی برای ارائه خدمات خود هستیم. خودروهای یدک کش در درکه از کیفیت و تجهیزات زیادی برخوردار هستند و می توانند به سرعت در کمترین زمان به کمک شما بیایند.

امداد رسانی در کمترین زمان یکی از حسن های امدادرسانی این مجموعه است. برای تشخیص امدادرسان مورد اعتماد باید از آنها کارت شناسایی درخواست کنید. همچنین رانندگان دارای لباس اختصاصی بوده و شما می توانید به این واسطه فرد مورد اعتماد را شناسایی کنید. رانندگان یدک کش در درکه دارای مجوز رسمی برای امدادرسانی هستند

کاربرد یدک کش

یدک کش ها شاید خودرو ساده ای به نظر بیایند اما کاربردهای بسیار زیادی دارند. وجود این خودروهای حمل برای شهرهای بزرگی مانند تهران بسیار الزامی است. درکه یکی از منطقه های تهران است که بسیار پر رفت و آمد بوده و فصل سرما و یخبندان بسیاری از خودروها در این منطقه می مانند. یدک کش در درکه و خیابان های حومه آماده امدادرسانی به موقع و سریع هستند. یدک کش ها با توجه به انواعی که دارند کاربردهای مخصوصی نیز دارند. مهم ترین کاربرد یدک کش در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در درکه امدادرسانی به خودروهای تصادفی است. البته همه خودروهای تصادفی شامل حال حمل با خودرو یدک کش نمی شود. اگر خسارات وارد شده به خودرو بیش از اندازه باشد و خودرو نتواند چرخ های خود را تکان دهد نمی شود به واسطه یدک کش جا به جا شود.

حمل خودروهایی هم که نیازمند به تعمیرات هستند نیز به واسطه یدک کش در درکه امکان پذیر است. همان طور که می دانید یدک کش ها انواع مختلفی دارند که وانت و نیسان دو نمونه از خودروهای پرطرفدار در این امر هستند. این خودروها از قدرت شاسی خوبی برخوردار هستند و می توانند بدون آسیب خودروهای دیگر را در طول ۲۴ ساعت حمل کنند.

ویژگی تکنسین یدک کش

یدک کش ها باید دارای یک سری ویژگی باشد که بتواند در استانداردترین حالت ممکن خودروهای آسیب دیده را جا به جا کند. حمل و نقل ایمن از جمله ویژگی هایی است که در یدک کش در درکه وجود دارد.

  • اولین مورد مهم بعد از کیفیت خودرو یدک کش، مهارت راننده و تخصص او در اتصال دو خودرو به یکدیگر است. در صورتی که هر گونه اهمال در اتصال ایجاد شود خودروهای دیگر در معرض آسیب هستند.
  • دومین مورد در نحوه اتصال این است که اتصال به گونه ای باشد که وسعت دید راننده دچار اختلال نشود. راننده باید بتواند در طول شبانه روز که خدمت رسانی می کند به صورت کاملاً ایمن این کار را انجام دهد. همچنین مهارت در رانندگی از ویژگی بارز رانندگان ما در این مجموعه است.
  • شما می توانید هرگونه انتقاد یا پیشنهادی که در رابطه با نحوه عملکرد تکنسین یدک کش در درکه دارید با کارشناسان مجموعه در میان بگذارید. نظرات شما باعث پیشرفت روز افزون ما می شود.

تعرفه و قیمت یدک کش

بسیاری از افراد هستند که از خودروهای عبوری برای این کار استفاده می کنند تا هزینه زیادی نکنند. اما آنها باید بدانند خساراتی که در رابطه نحوه اتصال یا رانندگی وجود به مراتب بیشتر از هزینه درخواست یدک کش مجوزدار باشد. نرخ دستمزد تمامی خدمات سیار مانند یدک کشی توسط اتحادیه صنف دارندگان تعمیرگاه تعیین می شود. ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در درکه علاوه بر اینکه خدمات گوناگونی را در طول ۲۴ ساعت ارائه می دهیم، تمامی آنها نرخ های مصوبی دارند.

بعضی از رانندگان یدک کش هستند که از وجدان کاری برخوردار نبوده و هزینه های گزافی بابت انتقال خودرو درخواست می کنند. اما رانندگان یدک کش در درکه نرخ های مصوبی را برای خدمات خود ارائه می دهند. شرایط آب و هوایی، نوع خودرو آسیب دیده، علت درخواست یدک کش و نوع خودرو ارسالی از جمله مواردی است که می تواند روی قیمت یدک کش تأثیرگذار باشد.

نکات مهم در زمان یدک کشی

در زمان یدک کشی یک سری نکات وجود دارد که توسط رانندگان مجموعه امداد خودرو ایران سبز در درکه رعایت می شود:

  • باید بتوانند از سلامت لاستیک های خودرو آسیب دیده اطمینان حاصل نمایند. خودروهایی توسط یدک کش در درکه جا به جا می شود که از سلامت نسبی برخوردار باشد
  • خودرو آسیب دیده باید دارای راننده مستقل باشد
  • موتور خودرو یدک کش باید به صورت دوره ای تعمیر و سرویس شود تا ایرادی نداشته باشد
  • به چرخ های یدک کش باید اطمینان زیادی داشته باشند، هیدرولیک استاندارد و تنظیم باد از جمله مواردی است که باید در زمان حمل به آن توجه داشته باشند
  • سیستم ترمز استاندارد از جمله مواردی است که در یدک کش ها این مجموعه به خوبی رعایت می شود، این موضوع بسیار حائز اهمیت است. اگر خودروهای این مناطق دارای سیستم ترمز پیشرفته و استانداردی نباشند بدون شک در قسمت های پر پیچ و خم جاده، خودرو آسیب دیده دچار خساراتی می شود
  • علاوه بر این مواردی که گفته شد خودروی یدک کش باید از نظر فنی از سلامت برخوردار باشند و توان حمل خودروهای دیگر را داشته باشند
جمع بندی

درنهایت با توجه به همه مواردی که در رابطه با یدک کش در درکه گفتیم، شما می توانید در این محدوده از خودروهای حمل استفاده کنید. خودروهای یدک کش مجموعه ما در مناطق مختلف تهران مستقر هستند و می توانند خدمت رسانی متعددی داشته باشند. مجموعه امداد خودرو ایران سبز در درکه در کمترین زمان بالاترین کیفیت را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *