دسته‌بندی نشده

یدک کش در دربند

یدک کش در دربند

مقدمه

خودروهایی مانند وانت بار یا نیسان که وزنی بیشتر از 2 تن دارند، در ایران به عنوان یدک کش استفاده می شود. این خودروها دارای قدرت هیدرولیکی بسیار قوی بوده تا بتوانند خودروهای دیگر را بدون آسیب به مقصد برسانند. اهرم یدک کش به گونه ای در زیر چرخ های جلو خودرو آسیب دیده قرار می گیرد و چرخ های محور آن بالا می آید. نحوه اتصال از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. تهران شهر بزرگی است و استقرار یدک کش ها در مناطق مختلف باعث خدمت رسانی گسترده ای می شود. یدک کش در دربند و خیابان های تجریش، خیابان های اطراف کاخ موزه سعادت آباد و حومه آماده امدادرسانی هستند.

یدک کش چه خدماتی ارائه می دهد؟

دانستن خدماتی که یدک کش ها ارائه می دهند از جمله مواردی است که باعث می شود در زمان های خطر ساز به شما کمک کننده باشد. اولین خدمات یدک کش در دربند حمل خودروهای تصادفی است. البته حمل این نوع خودروها دارای نکاتی است که باید رعایت شود. خودروهای تصادفی باید آسیب جزئی تری دیده باشند که توسط این خودروها قابل حمل باشند. همچنین حمل خودروهایی که دارای نقص فنی هستند از جمله مواردی است که در این مجموعه انجام می شود.

ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در دربند در تلاش هستیم که خدمات خود را به صورت گسترده ارائه دهیم. امداد رسانی شبانه روزی این مجموعه باعث می شود که حتی اگر در شب نیز خودرو شما دچار آسیب شد، دیگر نگران نباشید. حمل خودرو تا بیمه و تعویض پلاک از جمله خدماتی است که توسط یدک کش در دربند انجام می گیرد. این یدک کش در قسمت هایی از این منطقه مستقر است تا در زمان های نیاز بتوانند به سرعت خدمت رسانی کنند.

ویژگی یدک کش خوب

یک یدک کش خوب و استاندارد باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. نیروی کشش فوق العاده آنها باعث می شود که خودروهای آسیب دیده به صورت کاملا ایمن حمل شوند. از دیگر ویژگی هایی که یدک کش استاندارد دارد، موتورهای تقویت شده و پرقدرت آنها است. جنس بدنه و شاسی یدک کش در دربند از کیفیت فوق العاده ای برخوردار بوده تا بتوانند در جابه جایی خودروهای دیگر عملکرد بهتری داشته باشند. کیفیت زنجیر و کابل یدک کش نیز از جمله مواردی است که باید در یک یدک کش استاندارد وجود داشته باشد. کابل این خودروهای حمل علاوه بر اینکه باید از قدرت و استحکام بالایی برخوردار باشند، باید بتوانند در برابر تغییرات آب و هوایی و سرمای شدید نیز مستحکم باشند.

انعطاف پذیری و ایمن بودن یدک کش در دربند می تواند در حمل درست و اصولی خودروهای دیگر کمک کننده باشد. قطعات جک هیدرولیکی از دیگر تجهیزات یدک کش است که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در دربند از یدک کش هایی با قدرت فوق العاده استفاده می کنیم. علاوه بر این موارد راننده یدک کش باید از تجهیزات و وسایل تعمیراتی مختلفی در خودرو خود موجود داشته باشد

نقش تکنسین یدک کش

علاوه بر اینکه کیفیت خودروهای یدک کش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند، عملکرد راننده یدک کش بسیار مهم است. راننده این خودروهای حمل باید از قوانین و اصول یدک کشی آشنایی کافی داشته باشند. توجه به باد لاستیکها از جمله مواردی است که باید توسط راننده یدک کش در دربند مورد توجه قرار گیرد. اهمیت سالم بودن و تنظیم بودن لاستیکهای یدک کش در زمان حمل خودرو آسیب دیده از موارد بسیار مهم است.

همانطور که گفتیم ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در دربند به صورت 24 ساعته و شبانه روزی خدمت رسانی میکنیم. پس راننده خودرو حمل باید از قدرت و وسعت دید فوق العاده ای برخوردار باشد تا بتواند بدون آسیب خودروهای دیگر را جابه جا کند. مهارت در رانندگی وی بگونه ای است که بتواند سرعت خودرو را به خوبی کنترل کند. سرعت بیش از اندازه می تواند حادثه ساز باشد.

انواع یدک کش

یدک کش ها انواع مختلفی دارند و هر کدام می توانند به خودروهای خاصی امدادرسانی کنند. تعدد در تعداد یدک کش باعث گستردگی در خدمات ارائه شده می شود. یکی از پرکاربردترین یدک کش هایی که در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در دربند مورد استفاده قرار می گیرند، یدک کش های بلند کننده چرخ هستند. از جمله تجهیزاتی که در یدک کش در دربند مورد استفاده قرار می گیرد، اهرم ها هستند.

کیفیت اهرم ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده تا بتوانند خودروهای دیگر را باکمترین آسیب حمل کنند. وظیفه اهرم ها باعث بلند شدن چرخ های جلویی خودرو آسیب دیده می شود. یدک کش های زنجیری از جمله یدک کش هایی است که کاربردهای بسیار زیادی دارند. زنجیرها و کابل های یدک کش باید در برابر سرما از مقاومت و استحکام زیادی برخوردار باشند.

هزینه یدک کش

بسیاری از افراد گمان می کنند زمانی که در خیابان مانده اند از خودروهای عبوری نیز می توانند استفاده کنند. هزینه خودروهای یدک کش در دربند برای بسیاری از رانندگان دغدغه است. اما باید بدانید این هزینه ها در مجموعه ما از نرخ مصوب برخوردار بوده و رانندگان اجازه گرفتن هزینه های اضافی را ندارند. هزینه مربوط به درخواست خودروهای حمل با توجه به عوامل زیر تعیین می گردد.

شرایط آب و هوایی، نوع خودرو آسیب دیده، علت درخواست جرثقیل و نوع یدک کش ارسال شده از جمله عواملی هستند که می توانند روی قیمت یدک کش در دربند اثرگذار باشد. البته به دلیل اینکه ما در مجموعه امداد خودرو ایران سبز در دربند به صورت شبانه روزی فعالیت میکنیم، تعرفه خدمات رسانی در شب با روز دارای تفاوت های جزئی است. البته کارشناسان ما قبل از اعزام نیرو شما را با هزینه و تعرفه های پیش رو آگاه می سازند.

جمع بندی

درنهایت باتوجه به همه مواردی که دررابطه با یدک کش در دربند گفتیم، شما دیگر نگران در جاده ماندن نباشید. ما در این مجموعه در تلاشیم تا بهترین و باکیفیت ترین خدمات را در کمترین زمان ارائه دهیم. داشتن رانندگان با مهارت کافی باعث می شود که در طی حمل خودروهای آسیب دیده، ماشین ها دچار آسیب نشوند.

کیفیت خودروهای حمل و مهارت رانندگان باعث شده است که نیاز مشتریان زیادی در طی این سال ها برطرف گردد. در راه ماندن می تواند علاوه بر اینکه برای خود راننده ایجاد ناراحتی کند، در خیابان نیز منجر به سدمعبر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *